Власне житло

Мати власну квартиру - природне бажання кожної людини. На жаль, бажання отримати її якнайшвидше найчастіше затьмарює розум людей, які беруть величезні позики в банках або оформляють Іпотеку, абсолютно не замислюючись про наслідки свого рішення в майбутньому.

Якщо люди думають, що Іпотека створена саме для них,
значити тверезість думки їх тимчасово покинула.

Іпотека - це стабільний багаторічний дохід банків
і їх впевненість у своєму майбутньому,
але ні в якому разі не турбота про Ваше благо і спокої!

При цьому завжди потрібно розуміти і пам'ятати,
що поки Вами не виплачена остання копійка боргу,
квартира належить Вам формально.

Життя дуже складна штука, часом приносить такі «сюрпризи», що навіть найбільш далекоглядні і практичні люди передбачити їх просто не в змозі. А адже за позику або Іпотеку необхідно стабільно розплачуватися досить тривалий час.
І весь цей час у Вас повинна бути надійна робота з достойним заробітком і здоров'я гарантовано гарне відповідно до Вашої професією, хоча б на період виплати боргів. А сума підсумкової виплати?

При будівництві будинку по Іпотеці
Ви оплачуєте не менше двох квартир, купуючи одну !!!


На жаль, активна реклама стрімко зростаючої вартості будівництва одного квадратного метра житлової площі зробила свою чорну справу і переконала молодих людей країни в тому, що власне житло - це дуже дорого.

Слід задуматися тим, хто приймає або збирається прийняти рішення про покупку будинку або квартири за досить серйозні гроші, яких у нього в наявності немає.
Як облаштувати гараж своїми силами.
Облаштування гаража своїми руками
Поради з прочищення засмічення в трубі.
Як прочистити засмічення в трубі
Технологія монтажу септика з еврокуба. Як встановити септик, виготовлений з еврокуба.
Септик з еврокуба своїми руками
Паразити вийдуть самі, якщо вранці натщесерце ...
Простатит розсмокчеться за добу і назавжди, якщо ...
Суперлампа, яка працює без струму! Зараз розпродаж
Новий чуттєвий аромат від Paco Rabanne для неї
Лампа заощадить Вам багато грошей. Автономно працює до 6 ...
Важливе зауваження!Найперше завдання - Вам необхідно буде отримати уявлення про кінцевий результат і суті виконання робіт, щоб не смітити грошима і зі знанням справи контролювати не тільки процес будівництва будинку робочої бригадою або найманими будівельниками, а й грамотно оцінити підсумковий результат їхньої праці не переплачуючи за браковану роботу .

Головним і найважчим питанням буде питання отримання земельної ділянки. Якщо ділянка у Вас є або буде найближчим часом, то можете вважати, що власна квартира в особі приватного будинку у Вас є вже цього року.

Похожие страницы: