Як Зробити Ремонт Кухні

Як зробити ремонт кухні
Жителя Одінцовського району Підмосков'я оштрафували за незаконне перепланування квартири.Чоловік переніс газову плиту і мийку з кухні в житлову кімнату, а в колишній кухні встановив ванну, передає РИА "Новости" з посиланням на Госжілінспекціі Московської області.
Через відсутність вентиляції сусіди чоловіка страждали від запахів приготування їжі і шуму техніки, що працює до трьох-чотирьох годин ранку."Крім незручностей для сусідів, сумні наслідки міг би мати перенесення газової плити.За щасливим збігом обставин аварійних ситуацій не виникло ", - наголошується в повідомленні Госжілінспекціі.Відзначимо, що, за однією з версій, саме капітальна перепланування стала причиною вибуху в житловому будинку в селищі Загорськ Дали, що забрав життя семи людей.
Власника квартири оштрафували на дві тисячі рублів, а також зобов'язали вирішити питання з переплануванням за законом: або привести квартиру в початковий стан, або, якщо муніципалітет вважатиме це можливим, узгодити перепланування.Тим часом незаконний ремонт може обернутися втратою житла. Власники квартири в будинку на Бірюлевская вулиці позбулися її за рішенням суду, оскільки під час ремонту зруйнували несучу стіну між кімнатами і створили загрозу для решти мешканців.

Возможно, вам понравится:

Меблі для кухні. Як зробити
Меблі для кухні. Як зробити

Нові меблі в нову квартиру - Одеське життя
Ви стали власником нової квартири або будинку, або за планом - грандіозний ремонт і ви маєте намір докорінно поміняти інтер'єр вашого житла? Найважливішим процесом на даному етапі..

Похожие страницы: