Як Зробити Ремонт Кухні Відео

как сделать потолок на кухнеБагато людей задаються питанням, як створити неабияку обстановку на кухні.Адже це не те приміщення, де людина проводить більшу частину свого життя, не місце для збору гостей, щоб обговорити важливі справи або подивитися кіно.Кухня обладнана для приготування і поглинання їжі, куди вечорами стікаються члени сім'ї, тому приділіть достатню увагу ремонту і обробці, щоб перетворити вашу кухню в комфортну обідню зону.

 

Загальну атмосферу в будь-якому приміщенні створюють відкриті простори, декоруємі кожною людиною щодо індивідуальних переваг.Стіни, підлога і стеля є ключовими в оформленні приміщення.

  как сделать на кухне потолок  

На підлозі розташовується вся або більша частина меблів, стіни декоруються тільки невеликими зонами, оскільки більша їх частина все одно закрита шафами.Залишається стеля - сама відкрита і вимагає уваги поверхню.Обіграти його можна безліччю способів.

 

Як зробити на кухні стеля не тільки надзвичайно швидко, маловитратні, а й акцентувати на ньому увагу неповторним дизайном, підкресливши загальний інтер'єр кухні? Існує кілька перевірених способів.Нижче представлені деякі готові рішення.

потолок на кухне как сделать Стельові покриття з гіпсокартону

 

Матеріал з'явився на будівельному ринку порівняно давно і з кожним роком кількість продажів гіпсокартону тільки набирає обертів.На те є вагомі причини.

 

Гіпс - чудовий матеріал, який піддається деформації і з його допомогою можна не просто вирівняти поверхню, але і втілити в життя найкреативніші ідеї дизайну.

 

ПЕРЕД montazhom potolka кухні потрібно Provet maksimalyno tshtatelynuyu podgotovku:

 
   
 • чисто stenи Бруду і pиli, то poskolyku установка potolka до nulevomu urovnyu уже nelyzya dobratysya прокинувся.
 •  
 • «відстрілялися» стартовий рівень, на якому буде проходити сама площину стелі.
  Для цього використовуйте різні напрямні - від алюмінієвих профілів до дерев'яних рейок.Існують ще й пластикові напрямні, але вони поки не зарекомендували себе, як якісний матеріал для пристрою стель.
 •  
 

Переходимо до кріплення рейок і стельового покриття.

 

При влаштуванні рейок необхідно враховувати їх розкид по всій площі існуючої стелі:

 
   
 • спочатку прикріпіть крайні, потім виберіть напрямок від однієї стіни до іншої і через відстань, рівну 60 см, виставте інші профілю.
 •  
 • прикріпіть лист серединою до однієї напрямної, а краї акуратно впишіть по центру крайніх напрямних.
 •  
 • використовуйте саморізи для закріплення листа гіпсокартону.Стандартний розмір аркуша - 1200 мм. Вибір саморізів залежить від матеріалу, з якого зроблені напрямні.Відповідно, це мають бути або саморізи по металу, або по дереву.
 •  

Возможно, вам понравится:

Як зробити ремонт в маленькій
Як зробити ремонт в маленькій

Дитячий онколог: для хворої дитини чергу - це смертний вирок - Щотижневий Pick Аргументи і факти в Білорусії
.. Неопущення яєчка, подвоєння нирки ... або дитина - носій патологічного гена) - за такою дитиною потрібно пильно стежити - вчасно проходити лікарів-фахівців (вузькі фахівці знають асоціативні зв'язки патології та видів пухлин) і двічі на рік робити УЗД.

Похожие страницы: