Як Зробити Самому Ремонт на кухні

Багато людей задаються питанням про те, як зробити ремонт своїми руками, і багато хто навіть беруться за його реальне втілення в життя.Частина з них, нерозважливо що кинулися в «бій», зупиняється на півдорозі від нестачі практичних і теоретичних знань, а інша їх частина, хоча і доводить ремонт до логічного завершення, все ж залишається незадоволеною кінцевим результатом.

 

Все це відбувається в основному через брак часу і знань, адже здебільшого звичайна людина планує свій ремонт на час відпустки або вже чого гірше розраховує на вечори та вихідні дні.Це не є правильний підхід до вирішення проблеми - якісний ремонт в короткі терміни може зробити виключно грамотний фахівець, що володіє достатньою кількістю знань і часу, в арсеналі якого є весь необхідний інструмент.В іншому випадку результат тільки один - або ремонт робиться на «тяп-ляп», або розтягується на невизначені терміни.

Ну що, ви ще не передумали робити ремонт самостійно? Тоді вам впору дізнатися, як підходять до вирішення квартирного питання професіонали, як вони проводять ремонт в житлових приміщеннях - адже саме це вас і чекає.

Принцип і послідовність ремонту житлової квартири

 

Якщо ви вирішили зробити ремонт самостійно за принципом «кожна кімната окремо», то це ні до чого доброго не приведе.Найчастіше трапляється так, що поки коло замкнеться, і ремонт в останньому приміщенні вашої квартири буде закінчений, оздоблення попередніх кімнат потребують нового ремонту.Здебільшого це трапляється через неправильного вибору послідовності ремонтованих кімнат.

 

Не варто починати ремонт з таких приміщень, як спальні, зал і тим більше коридор.Почати краще всього з непрохідних кімнаток, де ймовірність пошкодити обробку переміщуються будівельним матеріалом найменша.Особисто я б починав ремонт житлової квартири з туалету, ванни, кухні і балконів - як правило, оздоблювальні матеріали, що застосовуються в цих приміщеннях, найменш схильні до псування і згубній дії пилу, і в разі пошкодження легко наводяться в первозданний стан за допомогою простої вологого прибирання.

Наступним етапом такого ремонту повинні бути тупикові кімнати: спальні і, можливо, вітальня (якщо, звичайно, вона у вас не прохідна).Ну і наостанок залишаємо так звані «проходняк» (коридори, наскрізні кімнати) і передпокій.Тепер потрібно розібратися з деякими видами робіт, які найкраще виконувати відразу у всій квартирі - такий підхід до них дозволить позбутися в процесі ремонту від багатьох неприємностей, в тому числі і нескінченної бруду.Взяти, приміром, підлоги, а точніше стяжку - в цьому відношенні її краще зробити відразу і скрізь.Нехай цей процес займе у вас не один день, але зате потім ви не будете розтягувати по всіх кімнатах пісок і цементний пил.Що стосується заміни електричної проводки, то її також краще провести, як кажуть, одним махом по всій квартирі.Але можна і по частинах, тільки в цьому випадку доведеться поєднувати роботу старої і нової схеми розводки.Зате перевагою такого підходу до питання заміни старої проводки є повна енергонезалежність кожної кімнати один від одного. Одна єдина розподільна коробка, захована під стелею з гіпсокартону або в стіні, підключається безпосередньо до квартирного електрощитку і забезпечується індивідуальним автоматом захисту.Ніякої плутанини з проводів - немає нічого простіше і зрозуміліше для людини, що володіє мінімальними знаннями в області електрики.Так що якщо ви серйозно задалися питанням про те, як зробити ремонт самому, то такий підхід до заміни електричної проводки буде для вас оптимальним.

Установка дверей також відноситься до тієї категорії робіт, які краще виконувати за один захід.Закінчивши ремонт в одній з кімнат і встановивши в ній нові двері, нібито для того, щоб туди не проникала пил, ви дуже ризикуєте зіпсувати їх ще до закінчення ремонту у всій квартирі.Залиште краще старі двері, їх, принаймні, не шкода - а установку всіх міжкімнатних дверей перенесіть на фінальну стадію ремонту.

Якщо ви готові терпіти незручності до кінця, то обклеювання стін шпалерами і фарбування стель найкраще виконати в самому кінці відразу у всій квартирі.Чому? Відповіддю на це питання буде пил. Як би ви не закупорювали відремонтоване приміщення, повністю уберегти його від проникнення пилу з інших кімнат просто неможливо.Отже, підіб'ємо підсумки того, як зробити ремонт своїми руками в житловій квартирі і при цьому зберегти його в первозданному вигляді.В описаній вище послідовності ремонтуємо всі приміщення квартири: заливаємо стяжку, рівняємо стіни, монтуємо стелі.Якщо говорити по суті, то в повному обсязі можна ремонтувати тільки ванну, туалет, кухню (за умови, якщо в ній немає шпалер і забарвлюваних стель) і балкони.У всіх інших кімнатах доходимо до стадії чистової обробки (фарбування стель і обклеювання шпалер) і зупиняємося.Все інше будемо робити за один захід, коли в квартирі повністю припиняться пилові роботи, зокрема, шпаклівка і наступна її зачистка - саме цей процес є самим курних на всьому протязі ремонту.

Возможно, вам понравится:

Як зробити ремонт в маленькій
Як зробити ремонт в маленькій

Чому Україна втрачає літаки в зоні АТО - РИА Новости Україна
Крім того, Того, три машини vyrabotali ékspluatacionnyj ресурсів і були розіслані в Долгий ремонт.Ще два Су-25 отримали серйозні пошкодження, .. Так.

Похожие страницы: