Заземлення в приватному будинку студия дизайнаДля чого потрібно заземлення

Чи бувало у вас таке, що доторкнувшись до мікрохвильовки або пральної машинки, особливо вологими руками, тут же отримуєш неприємний розряд? Ні? Відмінно! Значить, у вашому будинку все в порядку з електропроводкою і електроприладами. При пошкодженні електроприладів таке буває і, торкаючись до корпусу людина отримує неприємний розряд електричного струму. Все відбувається тому, що тіло стає провідником між електроприладом і землею. Так як струм у нас йде по шляху найменшого опору, то і треба це найменший опір забезпечити, а саме зв'язати корпус електроприладу і землю. Мідний кабель проводить струм набагато краще людського тіла, тому при правильному заземленні людина не страждає, і струм спокійно йде в землю.


Підводячи підсумок, варто сказати, що заземлення потрібно для того, щоб людину нє било струмом від корпусу електричних приладів.
Як зробити заземлення в приватному будинку своїми руками?

Заземлення, як і більшість робіт по будівництву можна зробити самостійно. При поганих варіантах вбивають арматуру або лом до якого прикріплюють провід, при хорошому підході робиться контур заземлення. Є ще варіант з мідним штирем, але я про нього сказати нічого не можу.
Що потрібно для того щоб зробити заземлення:

3 куточка з полицею 40 або 50 мм завдовжки 2 метри;
3 куточка з полицею 40 або 50 мм завдовжки 1,5 метра;
Смуга шириною 20-40 мм (або яка завалялася на ділянці), довжина залежить від віддаленості контура від будинку;
Болт і гайка з різьбленням від М6 до М12;
лопата;
кувалда;
зварювальний апарат;
болгарка.

Джерело: http://arinadavidova.com/

Похожие страницы: