Зміна стандартного пристрою топки печі.Біля печі, розташованої в будинку, як правило, лицьова сторона, на якій розміщені дверки для закладки дров і піддувала, розташована в кухні. Так склалося здавна, але це не кращий варіант розташування топки, бо ніяка акуратність і обережність не виключають наявності пилу та сміття в кімнаті.

Як правило все це підмітається віником і пил стовпом витає по кухні. А кухня - це місце, де бажана найбільша чистота і стерильність. Негоже їсти золу з манною кашею.

Вы можете приобрести качественные радиаторы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день прямо сейчас.


Зробити кухню дійсно чистим приміщенням у всіх сенсах цього слова і позбутися від пилу та сміття можна дуже просто - достатньо зробити лицьову сторону печі з іншого боку, а саму піч відокремити від кухні стінкою так, щоб плита перебувала в кухні, а закладка дров і прибирання золи - в іншому приміщенні.


В якості стінки може служити проста перегородка з гіпсокартону або звичайна стіна, що відокремлює кухню і істопную.

Невелика переробка печі дозволить не тільки зробити кухню чистим приміщенням, але і звільнить Вас від багатьох додаткових, часто повторюваних робіт (малюнок 2).

А взагалі, дуже хороший варіант - прилаштувати з боку кухні невелике приміщення розміром 2х3 метра або більше, в якому можна розташувати:

- Лицьову сторону печі і невеликий дровянік для запасу дров на випадок негоди;

- Витратні баки для запасу води системи водопостачання будинку;

- Електронагрівач (ТЕН) системи опалення квартири;

- Велике вікно з широким підвіконням для розміщення розсади навесні;

- Невеликий верстак або стіл для виконання різних дрібних ремонтних робіт не виходячи з дому.

Вхід в це приміщення, яке можна назвати кочегаркою, майстерні, курилкою або будь-яким зручним для Вас ім'ям, відповідним його призначенню, може бути як з вулиці, так і через передпокій або веранду.

Подумайте. Зробивши, не пошкодуєте. Це приміщення для душі і своєї користі. Випробувано.

Похожие страницы: