5 ПОМИЛОК ПРО КУХНІ З МАСИВУ

Вибираючи гарнітур, багато людей стикаються з рядом не самих утішних думок щодо кухонь з масиву. При всіх плюсах і перевагах вони починають пильну увагу звертати на мінуси, які здебільшого є звичайними здогадками або вигадкою.

Замовити Кухні з дерева ви можете на сайті компанії за дуже вигідною ціною.

Як відокремити зерна від плевел і знайти раціональне пояснення того, що говорять необізнані люди або жовта преса? Вивчити об'єктивну інформацію, подумати і лише потім прийняти рішення про покупку меблів з масиву.

Кухонний гарнітур виготовляється виключно з масиву

Меблі, повністю виготовлена з натурального дерева, існує. Але це швидше виняток, ніж правило. 99% виробників використовують комбінацію: «масив + шпон + ЛДСП».

На практиці це може виглядати таким чином: корпус кухні виготовляється з високоякісного ЛДСП, а фасади можуть бути або з масиву, або фільончасті.

Фасади з масиву - це цілісні смуги деревини, які отримують при поздовжньої розпилювання колод. Такі варіанти зустрічаються вкрай рідко з огляду на те, що коштують дуже дорого і не виправдовують таких вкладень.

Фільонок фасади - найпоширеніший і вигідний варіант. В цьому випадку центральна частина виробляється з МДФ або шпону з натуральної деревини, ящики та інші елементи гарнітура можуть бути з МДФ або ДСП, а рамка - з масиву. Помітити будь-які зовнішні відмінності між кухнею з дерева і збірним варіантом неможливо, зате коштує вона набагато дешевше без шкоди щодо якості. Більш того, МДФ набагато стійкіше до негативних впливів, і тому фасад не будуть деформовані через перепади вологості або температури, яких неможливо уникнути на кухні.

Ми пропонуємо і здійснюємо виробництво кухонь з масиву дерева на замовлення по дизайн-макету, який безкоштовно складе наш дизайнер.

Складність догляду

Поширена думка про те, що меблі з масиву швидко приходить в непридатність і за нею складно доглядати, також не має обґрунтованих доказів. Так, за дерев'яною поверхнею дійсно потрібно стежити ретельніше, ніж за пластиком, наприклад, але і особливих зусиль також докладати не доведеться.

Щоб зберегти привабливий вигляд і підтримувати хороший стан меблів протягом десятиліть, досить лише дотримуватися простих рекомендацій:

Виключіть ймовірність намокання меблів, а при пролиття рідини відразу видаліть її.

Не встановлюйте в місці попадання прямих сонячних променів або забезпечте притенение за допомогою щільних штор (жалюзі).

Встановіть хорошу витяжку або вентиляційну систему в приміщенні - це допоможе уникнути осідання кіптяви, позбутися від якої згодом може бути проблематично, особливо у важкодоступних місцях.

Регулярно протирайте поверхню м'якою сухою серветкою, періодично використовуючи поліроль на основі спеціальних масел.

Приберіть з коштів по догляду все, що має в складі абразивні речовини, що містять будь-які розчинники, спирт або кислотно-лужні добавки.

Дорожнеча меблів з масиву

Твердження про захмарною вартості і доступності тільки покупцям з дуже високим доходом справедливо лише відносно кухонь, виготовлених повністю з натурального дерева цінних порід. Але таких, насправді, одиниці.

Насправді, все залежить виключно від комбінації використовуваних елементів гарнітура, виду самого масиву і декору. Наприклад, якщо вибрати модель, де чергуються глухі фасади з вітражними, то за ціною така кухня може зрівнятися з вартістю гарнітура з МДФ. А ось велика кількість радісних фасадів і всілякі декоративні елементи (наприклад, пілястри, колонки та ін.), Навпаки, вельми істотно збільшать вартість кухонного гарнітура.

Прив'язка до стилю кантрі або класика

Це оману взагалі не має ніякої логіки, оскільки варіацій оформлення та декору у кухонь з масиву сила-силенна, а значить вибрати відповідний стиль зможе кожен.

Наприклад, дизайн кухонного гарнітура з масиву в темних відтінках з використанням хромованого металу ідеально підійде для стилю модерн. Якщо фасади позбавлені додаткового декору, лінії чітко окреслені, а в якості додаткових елементів використовується метал або скло, то можна говорити про стилі хай-тек. Додайте патину і у вас буде класичний інтер'єр кухні, трохи більше декору - кантрі. Таким чином виходить, що кухня з масиву може бути використана для оформлення практично будь-якого дизайну інтер'єру.

Кухні з масиву не в моді

Як може бути не модно те, що завжди виглядає ефектно, презентабельно, при цьому відрізняючись гарною довговічністю і екологічною чистотою? Навіть найпростіша в плані дизайну кухня додасть приміщенню нотки затишку і зробить простір «живим». Сучасні дизайнери вважають за краще працювати саме з кухнями з масиву, ніж із пластику або інших матеріалів, а адже саме фахівці точно знають, що користується високим попитом, і завжди тримають руку на пульсі примхливої моди.

Похожие страницы: