Газова плита або електро: на чому комфортніше готувати?

Для того щоб назавжди вирішити спір на тему яка ж плита краще газова або електрична, ми пропонуємо вам провести самостійний аналіз порівнявши переваги і недоліки кожного з цих варіантів.

Профессиональный Боди массаж в Киеве от лучших мастериц.

Почнемо з газових плит. Їх сильними сторонами можна вважати:

Доступну вартість техніки. Якщо порівняти газову і електроплиту одінакогового класу, з приблизно однієї і тієї ж функціональністю, то перший варіант може виявитися на 10-20% дешевше.

Можливість точного регулювання інтенсивності полум'я під час готування, що для деяких страв є вельми важливою умовою. У газової плити можливість такої точного регулювання, на відміну від електро не залежить від класу.

Швидкість приготування страв у газових моделей вище. Це пояснюється тим, що їх можна порівняти з приготуванням на відкритому вогні. За рахунок того що температура у полум'я вище ніж у нагрівальних елементів - швидкість приготування теж вище.

Тепер поговоримо про недоліки цих моделей:

Рівень небезпеки, який несуть газові плити - дуже високий. З такою технікою потрібно бути завжди напоготові, адже навіть при найменшій витоку можливі дуже серйозні наслідки.

Складність регулювання температури, коли мова заходить про духовці. В даному випадку потрібен термостат, який є далеко не у всіх газових моделей. З електродуховкою все набагато простіше, так як можна задати конкретну температуру в градусах.

Наявність кіптяви. У процесі згоряння такого газу з'являється наліт у вигляді жиру, який буде осідати на всьому, що оточує духовку. Від такого нальоту дуже складно позбутися навіть за допомогою спеціальних засобів для чищення.

Ознайомитися з існуючим асортиментом газових плит можна за посиланням https://vseceni.ua/ct/2169/?ff=781 . А далі ми поговоримо про електричних плитах і їх сильні сторони:

Простий у використанні духову шафу. Незважаючи на те число функцій, якими сучасними технологіями вдалося наділити електроплити, впоратися з нею досить легко, адже більшість із цих процесів автоматизовані.

Високий рівень безпеки. Все що потрібно від користувача - правильно підключити плиту до окремої електромагістралі.

Відсутність вищезазначеного нальоту як у газових плит.

Відповідно слабкими місцями електроплит є переваги газових. А це означає, що в список потрапили:

Висока ціна техніки, обумовлена використанням сучасних технологій і тим же високим рівнем безпеки.

Варильна поверхня. Регулювання температури конфорок більш гнучкіше як у газових моделей. Але якщо ви готові розщедритися і купити плиту з преміум-класу, тоді про цей недолік можна і забути.

Взаємозв'язок з наявністю електроенергії в будинку. Якщо у вашому будинку часто трапляються перебої з електрикою, тоді така плита не найкращий варіант для вас. Немає світла - немає їжі.

У сумі вийшло по 2 "за і" проти "у кожного з типу. Далі покупцеві залишається тільки вирішити, які з описаних особливостей йому важливіші, а на які він готовий закрити очі.

Похожие страницы: