Міжкімнатні розсувні скляні перегородки

Перегородки зі скла використовуються в квартирі для розмежування простору. Існує кілька варіантів міжкімнатних перегородок. Найбільш популярні - стаціонарні, які розташовуються від підлоги до стелі. Така скляна стіна буде капітально розділяти простір на два окремих приміщення.

Помогут вам стеклянные перегородки для зонирования пространства сделать помещение более комфортным в использовании.

Не менш актуальні і розсувні варіанти, їх, подібно до дверей, відкривають і закривають. В цьому випадку скляна поверхня встановлюється в дерев'яну або алюмінієву раму. Така перегородка може бути виконана у вигляді ширми або гармошки.

Мобільні перегородки являють собою легкі і компактні ширмочки, виготовлені зі скла. Вони можуть переносними, встановлюватися на коліщатка, мати розсувну конструкцію у вигляді гармошки.

Скляні перегородки для зонування простору кімнат

Перегородки зі скла широко використовуються в якості зонірущего елемента. За допомогою перегородок можна розмежувати простір невеликого приміщення на окремі ділянки.

В конструкції застосовується скло різної фактури:

загартоване скло;

вітражі;

фігурне скло;

гравіроване скло;

готові склоблоки;

комбіновані варіанти з гіпсокартоном, деревом, пластиком.

Інтер'єр квартири, в якій встановлені скляні перегородки, набуває сучасного стильний вигляд. Крім того, в кімнаті стає ясно, оскільки світло безперешкодно поширюється по всьому приміщенню. Якщо ж такий ефект не бажаний, вибирають кольорові вітражі та матові скла.

Перегородки зі скла займають небагато місця, тому дозволяють економити простір. Крім того, конструкції відрізняються високою міцністю, стійкі до вологи, добре зберігають тепло і мають звукоізоляційні функцією. Єдиним недоліком є те, що зробити отвір в таких перегородках при необхідності не вийде. Отвори проробляються тільки в процесі виробництва.

Міжкімнатні розсувні скляні перегородки

Скляні міжкімнатні перегородки в стилі «купе» додадуть інтер'єру оригінальний стильний вигляд. Такі перегородки встановлюються замість звичайної орної двері. Конструкція являє собою цілісне полотно зі скла, встановлене за допомогою роликів на рейки.

Полотен може бути кілька: одне, два і більше. Такий варіант ідеально підходить для приміщень, виконаних в стилі мінімалізм.

Складено міжкімнатні перегородки складаються мінімум з трьох панелей. Конструкції виконані у формі гармошки або книжки. Оригінальним варіантом є підвісна перегородка, яка закріплюється за допомогою кліпс на верхній роликовий механізм.

Похожие страницы: