Підготовка підлоги під ламінат


підготовка підлоги під ламінат Правильна підготовка підлоги під ламінат служить запорукою довгої служби підлогового покриття. Це основа, на якій ваш ламінат буде триматися роками, тому до підготовки статі потрібно підійти найбільш ретельно.
Як правильно?


Всі ми прекрасно пам'ятаємо з дитинства скрипучі мостини у бабусі вдома. Давайте залишимо це в минулому і в вашому новому будинку не допустимо скрипу і інших дефектів статі.
Підстава під підлогове покриття використовується з давніх пір. Раніше його клали під паркет і паркетні дошки, зараз більш зручний матеріал ламінат також вимагає підготовки підлоги.
Щоб підлога служив довгі роки, доведеться озброїтися будівельним рівнем. Перепад підстави не повинен перевищувати 2 мм на 2 метри. Тоді ви точно застраховані від скрипу мостин. Але це не найстрашніше. Підлога викладена на погану основу, протягом короткого часу «розходиться», тобто між дошками з'являються щілини. Така підлога може спучитися.
варіанти
Існує кілька варіантів для підготовки підлоги під ламінат.
Серед них найбільш капітальним можна назвати бетонну стяжку. Виконується вона надовго, але на століття. Бетонна стяжка дозволяє створити найбільш рівну основу (до 1 мм перепаду). Для стяжки використовується самовирівнююча суміш (наприклад, бетоніт). Після на бетонну основу укладається фанера. Можна обійтися і без цього шару, але велика ймовірність непередбачених змін в ламінаті, який буде взаємодіяти з бетонною основою. Все-таки, простіше покласти фанеру (ДСП, ДВП), щоб не ускладнювати життя. Дерев'яна основа гарантує, що ламінатна дошка буде триматися міцно і не відреагує на вологу від бетону. До того ж підлогу через додаткового шару стане тепліше. Це актуально для жителів перших поверхів.

Похожие страницы: