Планування розташування будинку

Планування розташування будинку і всіх господарських будівель бажано проводити з урахуванням забудов на сусідніх ділянках. Особливо важливо це враховувати при малих розмірах приватних земельних наділів і наявністю на сусідніх ділянках високих будівель і дерев.

Будь ділянка повинна бути "прив'язаний" до найближчої дороги та існуючої або майбутньої вулиці. Тобто, ділянка повинна мати передню лінію і виділену площу. При межування землі виділяється площа, яка може мати не суворі геометричні фігури в плані.


На ділянці прямокутної або квадратної форми виробляти планування і планування забудови набагато зручніше. Якщо існує можливість вирівнювання майданчика ділянки в плані, то не слід упускати таку можливість.

Після планування рельєфу ділянки бажано зробити огорожу ділянки. Такий порядок робіт на ділянці дозволить завезти необхідний в першу чергу будівельний матеріал і навіть встановити легке будова для охорони і складування інструментів. Забір потрібно відразу робити в капітальному виконанні, щоб двічі не робити одну й ту ж роботу.

Після установки огорожі можна приступати до планування місць розташування різних будівель. Починати слід з визначення місця розташування будинку і поставитися до цього питання з усією відповідальністю.

Тобто, якщо у Вас запитають: "Чому будинок побудований саме на цьому місці ділянки?", То Ви повинні аргументовано на нього відповісти. І насамперед, собі!

Ось кілька питань, на які слід відповісти при визначенні місця для будівництва будинку. Наприклад, як прибирати сніг на ділянці взимку і куди його дівати? Такий просте запитання рідко хто задавав собі при початку освоєння ділянки, але відповідати на нього доводиться всім ... своєю працею, нервами, додатковими витратами або кмітливістю.

Де ставити будинок? Будинок по

Похожие страницы: