Як вибрати бензопилуУ сільському господарстві, господареві садової ділянки або приватного будинку в місті доводиться виконувати роботи з розпилювання деревини. Бензопила в цьому випадку значно полегшує працю. Вона стане в нагоді на будівництві, при заготівлі дров, для ремонту дерев'яних споруд або огорожі. Не всякий інструмент може витримати інтенсивні навантаження. Вибираючи бензопилу, потрібно звернути увагу на наступні критерії.

Сфера використання


Залежно від здатності витримувати навантаження, бензопили діляться на три групи:
Побутові. Вони найдешевші. Призначені для домашнього використання: обрізки гілок або заготівлі дров. Інтенсивність експлуатації - не більше 20 годин на місяць. Невелику вагу і низькопрофільні ланцюга знижують навантаження на руки.

Напівпрофесійні (фермерські). Технічні характеристики таких бензопил в Києві на порядок вище, ніж у побутових. Володіють потужністю 2-3 кВт і вагою 5-6 кг. Такі агрегати витримують більш тривалі навантаження, наприклад роботи при будівництві будинку.

Професійні. Ланцюгові пили цієї групи найпотужніші. Вони витримують щоденні тривалі навантаження. Таку пилу не варто купувати для домашнього господарства, так як вона має велику вагу і високий рівень вібрації. Це інструмент для робіт на лісоповалі і у виробництві. Його потужність може досягати 6 кВт.

Похожие страницы: