3d шпалери для стін: як вибрати

3д фотошпалери для стін-яскравий приклад того, наскільки далеко пішли сьогодні досягнення миру оздоблювальних матеріалів. Це покриття може кардинально змінити інтер'єр приміщення, створити ілюзію тривимірного простору. Про всі тонкощі використання 3д матеріалів для стін поговоримо сьогодні.

Вы можете купить 3d фотообои по выгодной цене на сайте магазина.

Які види 3D шпалер бувають

3D фотообоі- це такі стінні картини, які відрізняються широким форматом друку малюнка. Їх оригінальність полягає в тому, що в результаті виходить 3-мірний ефект. На сьогоднішній день відомі такі різновиди шпалер з ефектом 3D:

Панорамні. Вони являють собою полотна великих габаритів, до декількох десятків метрів. Такий елемент може бути розрахований як на одну стіну, так і на кілька суміжних. Цей прийом дозволить створити враження об'ємної і реалістичною картинки. Сюжетами можуть стати будь-які зображення: від савани до таємничого світу фентезі. Ціна виробу габаритами 366 х 254 становить від 4000 до 5000 рублів залежно від якості зображення.

Фрагментарні (поодинокі). Полотнища складаються з єдиного зображення класичного або зменшеного розміру. Застосовуються такі види для обклеювання стін, і створення самостійного декоративного елемента з переходом в інтер'єр кімнати або як частина вже існуючого інтер'єру. Сьогодні модно використовувати оформлені поодинокі 3д шпалери, укладені в рамочку з молдинга. Вартість 1 м квадратного становить від 1000 до 2000 рублів.

Сяючі 3d фотошпалери. Це шпалери нового покоління, так як вони пов'язані з люмінесцентним підсвічуванням. І якщо протягом дня це звичайні тривимірні полотна, а ось в темряві люмінесцентні лампи випромінюють м'яку, глуху підсвічування, і створюється відчуття, що стіна випромінює розсіюється світло. Купити полотно 120 х 220 см можна за 7000 рублів.

Рулонні. Їх головна відмінність в деталях картинки. Багато імениті бренди взялися за випуск рулонних шпалер з красивою рельєфною поверхнею. Наприклад: об'ємна клітинка, хаос, карти міст з супутника. Це з'єднання шпалер і панелей. Найкращі моделі рулонних фотошпалер коштують відносно недорого- 600-1000 рублів 1 м 2.

Світлодіодні. Це складна світлодіодна освітлювальна система, яка шляхом перемикання програм на дистанційному пульті може видавати різні зображення. Однак ця розробка поки нова і не дуже надійна. Фотографії з наклеєними світлодіодними шпалерами вражають красою, проте ціна цього задоволення може досягати 50000 рублів для стіни в 15 м 2.

Похожие страницы: