Квартирне Питання Ремонт в Кухні

Гостиная с синим полом (16-11-2013) Молода пара з дворічною дитиною відчайдушно потребує вільному просторі.Два дизайнера, сестри Сундукова, знайшли досить цікаве рішення цієї проблеми.Щоб органічно поєднати спальну, вітальню і робочий кабінет у дальній зоні кімнати був зроблений подіум у якому захована висувна ліжко.
Герої Квартирного питання говорять, що їм старіти ніколи, адже у світі стільки всього нового і цікавого.Сім'я займаються облаштуванням заміського будинку, вишивкою, реставрацією меблів і зазвичай буває таким чином: дружина придумує ідеї, а чоловік намагається втілювати їх у життя і так відбувається вже сорок років - ювілей, однако.Квартирне питання переробить для них, як подарунок, вітальню - вдихнемо в неї нове життя, оскільки вони люди енергійні, додамо в інтер'єр сонячного, жовтого і підбадьорливого бірюзового.З'явиться складний стеля з системою дзеркал, а одна зі стін стане скляної.

Головний герой сьогоднішньої переробки - стіл, тому що переробляємо ми кухню, а кухня в квартирі наших героїв - основне місце збору і сім'ї і друзів, тому круглий стіл стане центром композиції, а обрамленням йому будуть прості, лаконічні за формою шафи .Один з них абсолютно чорний, в інших з'являться золочені ніші зі скульптурами, ну а на стелі виникне загадковий чорний ящик.

 

Сподіваємося, сьогоднішній день почався у Вас непогано, настрій хороший, а якщо ні - будемо піднімати, хоча б тим, що в сьогоднішній програмі " Квартирне питання "бере участь молода пара. Кухня в клеточку (09-11-2013)Ось у кого, з самого початку життя було дуже щедрою на проблеми і труднощі.Їх можна було б назвати людьми з обмеженими можливостями, але це абсолютно не про них.Тому що їхні реальні, життєві й душевні можливості і найголовніша можливість бути щасливими, виявилася набагато більше, ніж у багатьох інших.Інтер'єр у нас повинен вийти модний, радісний і дуже зручний...

 

Чого ми з Вами, звичайно хочемо від спальні? Головне, щоб ця кімната допомагала нам розслабитися, заснути, давала б спокій і умиротворення.У всякому разі, герої сьогоднішньої програми "Квартирне питання" хочуть від спальні, якої у них ще немає, саме цього.У пари дві маленькі доньки і багато проблем і турбот в житті, як у всіх.Хочеться особистого простору для двох, а ще краси, легкості, світла і повітря.Щоб новий інтер'єр всіма цими якостями володів, ми використовуємо знайомий Вам прийом і навіть підемо на експеримент.Спробуємо зробити прозору ліжко ...

Возможно, вам понравится:

Ремонт Квартир (Квартирный
Ремонт Квартир (Квартирный
Квартирне питання 27,01,2007 р. Кухня
Квартирне питання 27,01,2007 р. Кухня

«Я візьму цю чортову іпотеку. Нехай це кабала на 18 років .. » - Місто-812
Але, здається, я чітко зрозуміла для себе, яким є рішення «квартирного питання» в моєму випадку.Але спочатку розповім про те, як я .. Через пару днів ми зрозуміли, що кран в кухні зовсім поганий, проводка вже років 20 як потребує капітального ремонту, як і труби.Все тече, іскрить і лякає.

Похожие страницы: