Основа будівництва каркасного будинку работа для моряков

Однією з причин вибору будівництва каркасного будинку є можливість складання каркаса в будь-який час року - підтверджений вставкою з фотографій початку (листопад) і закінчення (грудень) будівництва. Але бетонний стрічковий фундамент будинку повинен бути закладений в теплу пору року.


Будівництво каркасного будинку по будь-якої технології починається з укладання нижньої обв'язки з бруса. Стрічка нижньої обв'язки (оклад) кладеться на фундамент через гідроізолюючу прокладку з руберойду. Попередньо брус окладу обробляється будь-яким антисептиком на масляній основі. В даному випадку для обробки нижньої пласті бруса була використана відпрацювання автомобільного масла.

Прямолінійність обв'язки каркасного будинку по вертикалі регулюється дерев'яними плашками, які вставляються (фото 1) під брус окладу. Все колючкуваті з'єднання брусів окладу виконуються в півдерева.

Бруси нанизуються на металеві стрижні, вставлені в стрічку фундаменту при його заливанні. Кожен брус окладу при довжині прольоту до 3 метрів повинен спиратися на два стрижня, а при довжині бруса або прольоту більше трьох метрів - на три точки, включаючи кутові з'єднання (рисунок 1).

Точки розташування стрижнів можуть бути відзначені:
- З урахуванням довжини бруса окладу і розташування в середині шипа зв'язки брусів при їх подовженні або перетині;
- З розрахунку довжини прольоту лінії фундаменту. У цьому випадку, точки з'єднання брусів можуть не збігатися з місцями установки шкантів. Шипове з'єднання все одно має бути пов'язане з допомогою цвяхів або дерев'яних нагелів (малюнок 2).

Все колючкуваті з'єднання, що застосовуються для зв'язки брусів в обв'язки каркасного будинку, мають дуже просту конфігурацію і можуть бути зроблені звичайною електропилкою. Велика точність при виготовленні шипа і гнізда не потрібно, але в будь-який зв'язці необхідно дотримуватися зазор в 3-5 міліметрів. Детальніше про колючкуватих з'єднаннях і їх видах можна подивитись тут:.

Щільна підгонка шипа і гнізда може привести до руйнування місця з'єднання від деформації деревини при коливаннях влажості і температури. Всі зазори в шипових з'єднаннях до або після (як зручніше в кожному випадку) збірки ряду обв'язки заповнюються будь-яким утеплювачем.

Джерело: http://globalmarine.com.ua/trudoustroystvo

Похожие страницы: