Правила монтажу електропроводки

Монтаж електропроводки є необхідною умовою для комфортного життя в сучасному будинку. Заміна проводки особливо часто актуальна для старих будинків. Всього кілька десятків років тому електропроводка була призначена для меншої кількості підключених електроприладів, тому підвищене навантаження на електромережі призводить до несправності її роботи. В цьому випадку необхідно встановити вдосконалену проводку для можливості нормального підключення електричних приладів.

Якісне заземлення зробить Watson Energo, ці фахівці зроблять все, щоб ві були в безпеці.

етапи монтажу

Важливо зауважити що роботу по заміні проводки повинен виконувати досвідчений фахівець, оскільки недосвідчений електрик може отримати травму в процесі установки і стати причиною серйозних проблем, наприклад, загоряння.

Перед монтажем електропроводки необхідно визначити максимальне навантаження на неї. Для цього необхідно зафіксувати потужність електричних приладів під час одночасного включення, і додати до зазначеного значенням резервна кількість Ватт. З цих розрахунків підбирається відповідний кабель і електрощит. Далі необхідно провести дроти в кожне приміщення. Вибір проводів спирається на кількість підключених електричних приладів. Найпотужніший кабель підходить для кухні та ванної кімнати. Необхідно визначити хоча б приблизне розташування електричних приладів для того, щоб монтувати розетки в потрібних місцях, а також визначити місцезнаходження вимикача.

Після цих етапів необхідно здійснити розмітку для прокладки проводів уздовж стін від розеток до щитка.

Рекомендації для монтажу:

Після придбання проводів і всіх комплектуючих, відповідним до них, проводять монтаж проводки;

для сучасних будинків актуальний монтаж проводки закритого типу;

необхідно провести штробление, в утворені порожнини укласти проводу і закріпити їх. Після цього встановлюють водний електрощит, розетки і вимикачі. По завершенню цих робіт проводять з'єднання контактів;

електричні щитки, розетки і вимикачі повинні знаходитися в доступних місцях для того, щоб полегшити користування;

не забувайте користуватися розподільними коробками;

прокладання проводів здійснюється по вертикальних і горизонтальних лініях.

Непоганим рішенням буде фотографування місця розташування проводів уздовж стіни. Вимикач повинен розташовуватися на дистанції приблизно 90 см від підлоги.

Похожие страницы: