Правильна підготовка стелі до фарбування

Не можна залишити без уваги класичний стелю і віддавати данину тільки модним тенденціям. Якісний стеля в класичному стилі повинен бути рівним.

Доступный мониторинг обменников представлен на сайте.

Підготовка стелі до фарбування вимагає ретельної шліфовки.

Для роботи над проведенням шліфувальних робіт необхідно мати тертку, в яку кріпиться шліфувальна шкурка, слід придбати синтетичну шпаклівку і міцну ґрунтовку.

Ці матеріали допомагають швидше вирівняти стелю.

А також необхідно підготувати водоемульсійну фарбу, пензлі з довгими ручками, поролонові валики і ванночку для фарби.

Самостійно добитися ідеального вирівнювання дуже важко, краще звернутися за допомогою до фахівців в даній області, особливо коли доводиться виправляти неточності, допущені будівельниками. Вони підкажуть як правильно пофарбувати стелю .

Найчастіше в нових будинках на стелі є стик і нерівності в місцях з'єднання пустотілих бетонних плит. Дані вади Необхідно змінити.

Гіпсова (або алебастрова) шпаклівка найкращим чином підходить для вирівнювання стелі. Використовуючи інші матеріали, не завжди можна гарантувати якісну підготовку стель до фарбувальних робіт.

Гіпсова шпаклівка без праці наноситься на стельове підставу, а синтетична шпаклівка перед нанесенням вимагає додаткового ґрунтування. Для забезпечення надійної адгезії необхідно використовувати зміцнюючу грунтовку, нею просочують стелю.

Наявність вибоїн, тріщин, іноді і досить об'ємних, властиво старому стелі. Перед тим як вирівняти стелю, все дефекти слід зашпаклювати.

Можна скористатися флізеліновимі латками, які приклеюються за допомогою клею ПВА.

На стелі можна побачити просочившиеся через фарбу плями від іржі і води. Іржа віддаляється гарячим розчином, з використанням мідного купоросу. Така процедура може не допомогти, тоді слід стару штукатурку замінити новою.

Біла шпаклівка застосовується для чистового вирівнювання, а також для загладжування маленьких тріщин. Використання сірої шпаклівки недоречно, тому що вона згодом може просочитися через фарбу.

Після завершення підготовчих робіт, за допомогою валика на стелю наносять водоемульсійну фарбу. При фарбуванні надлишки фарби з валика прибирають шляхом прокатування його по решітці ванночки.

Для забарвлення стельового плінтуса застосовують кисть для радіаторів. Фарбування проводиться в кілька сдоев, до повного зафарбовування поверхні. Є кілька правильних способів фарбування стелі без смуг і плям.

Щоб не було помітно тіней, останній шар наноситься відповідно до падіння світла.

Похожие страницы: