Прибирання приміщень після ремонту - етапи прибирання

Якщо ви успішно пережили ремонт, то це ще не привід зітхати з полегшенням. Тому що, вдихнувши, ви відчуєте присмак найменшої вапняного пилу, а, озирнувшись по сторонах, помітите, що вона тонким шаром покриває всю поверхню: від шибок до радіаторів і вентиляційних решіток.

На сайте whitehouse.kiev.ua вы можете заказать услугу чистки мебели по очень выгодной цене.

Прибирання приміщень після ремонту може значно затьмарити радість оремонтірованной квартири. Що ж робити? Хапатися за ганчірку і ще кілька днів приводити приміщення в порядок, намагаючись дістатися до самих важкодоступних куточків? З урахуванням того, що забруднень буває багато і специфіка у них - особлива, доведеться запастися терпінням. Можна, звичайно, і так.

Але, якщо ви цінуєте свій час і хочете зберегти здоров'я і нерви, то кращим помічником вам стане клінінгова компанія . Такі підприємства професійно наведуть порядок за один день, «вилизавши» квартиру до блиску. У кожному разі застосовуються свої методи очищення, обладнання та миючі засоби, завдяки яким навіть найсильніші забруднення будуть видалені.

Наприклад, лужні розчини використовують, щоб видалити плями від оліфи і олійної фарби. Залишки цементу «знімають» кислотою, але її не можна застосовувати для хромованих поверхонь, натурального каменю і плитки, покритої глазур'ю.

З чого зазвичай починається професійна прибирання приміщень після ремонту? Збирають залишився будівельне сміття, відтирають сліди цементу і штукатурки зі всіх поверхонь. Потім промисловим пилососом «проходяться» по стелі та стін, звільняючи їх від шару будівельного пилу. Якщо вам здається, що її там немає - надіньте чорну тканинну рукавичку і проведіть по поверхні. Переконалися?

Наступний етап - прибирання санвузла та кухні. Миється плитка, сантехніка, крани і труби (так-так, саме на них найчастіше осідає практично невидима пил, яка в процесі експлуатації водопроводу зволожується і проявляється брудними розлученнями). При необхідності проводиться дезінфекція.

Потім приходить черга стекол, дверей і радіаторів опалення. Батареї - то місце, звідки найважче видаляти пил, але якщо цього не зробити, то вони будуть виглядати неохайно. Вентиляційні решітки знімаються і миються, плінтуса оттираются.

Далі проводиться вологе прибирання: для неї використовують не ганчірки та швабри, а сучасні роторні машини і миючі пилососи.

Після того, як працівники клінінгової компанії наведуть блиск, можна розставляти меблі і розкладати речі. Чистий відремонтована квартира - відмінне місце для відпочинку.

Похожие страницы: