Ремонт Кухні 9 Квадратов

моя кухня                                    
Вартість ремонту: 80 000 руб.
Площа кухні: 9 кВ.м.
Zakazyvali в салон "Громада" м.Кемерово у 2011 році
встановити "Венеція": 2, 4 pogonnyh metra/35 000 рублів./ Установка - 2 000 руб.
 

Зважившись зробити ремонт на своїй кухні, перебрали купу варіантів, які лізли в голову.Хотілося створити щось незвичайне, але в той же час класичне, стримане за колірною гамою. стол Основні моменти були продумані спочатку, але з дрібними деталями вже почали експериментувати.В результаті вийшла ось така затишна кухня.

 

Колірна гамма кухні містить білі та чорні кольори.Виглядає дуже виграшно завдяки різкому контрасту. Також кімната є сонячної, що ще більше підкреслює світлі тони.Фасади гарнітура виконані з глянсового ПВХ. Вставка в навісних шафах виготовлена ​​з ребристого потовщеного скла, що не так сильно демонструє, що зберігається в самих шафах.

  высокий шкаф  

Все фітинги, встановлені виконаний з pročnogo металу, Що таке važnym Момент Довговічність використання.

 

Яскравою і забавною ноткою в інтер'єрі стало прикраса одній зі стін метеликами.

 

Багато хто з кухонних гарнітурів мають невеликі робочі поверхні, але в нашому випадку їх вийшло цілих дві.

 

Тому тут легко можуть розташуватися дві людини і почати готувати якесь блюдо.

 

Що стосується місткості шаф, то важливо відзначити головний елемент гарнітура - це пенал, що стоїть біля вікна. столовая Там легко розмістилося більшість посуду, дрібної кухонної техніки, різних баночок і скляночек.При покупці гарнітура можна було відмовитися від пенала, але я рада, що ми цього не зробили.

 

Площа кухні складає всього 9 квадратних метрів, тому тут практично неможливо створити модну барну стійку, якої часто замінюють обідню групу, або поставити величезний круглий стіл.Тому обідньою зоною у нас став компактний куточок, вдало розташувався навпроти самого гарнітура.

 

При виборі даного елемента враховувався розмір самого кута, так як практично всі м'які кухонні куточки мають широкий кут розмаху.Сумнівалися, що місця вистачить усім під час обіду, але на практиці куточок виявився дуже містким і компактним одночасно.Завдяки скриньках в самих сидіннях туди помістилися кулінарні журнали і книги.

Возможно, вам понравится:

Ремонт Квартир (Квартирный
Ремонт Квартир (Квартирный
Квартирне питання 27,01,2007 р. Кухня
Квартирне питання 27,01,2007 р. Кухня

«Я візьму цю чортову іпотеку. Нехай це кабала на 18 років .. » - Місто-812
Але, здається, я чітко зрозуміла для себе, яким є рішення «квартирного питання» в моєму випадку.Але спочатку розповім про те, як я .. Через пару днів ми зрозуміли, що кран в кухні зовсім поганий, проводка вже років 20 як потребує капітального ремонту, як і труби.Все тече, іскрить і лякає.

Похожие страницы: