Ремонт Кухні в орендованій квартирі

Завтра буде пере-п'ятниця, а потім багато травневих, а у мене нікакущій планів немає.Знімати знову не хочеться, їхати кудись теж. Буду вафлі, напевно.  
Вчора приїхала господиня і сказала, що вона хоче за орендовану квартиру боооольшое, ещеее боооольшое! Ну, зате є додатковий стимул швидше робити ремонт.А то розслабилися, блін. Так що не все травневі буду вафлі, а буду спілкуватися з дизайнером і викликом нарешті зморщок на кухню.Нехай заміряє як треба!  
На роботі якась неприродна запара, навіть книжки читати не встигаю.Дивно, адже всі на місці, я поєдную всього-свої звичайні 4 посади.Нас тут обдарували корпоративної зв'язком і я прям з нетерпінням чекаю нічних смсок від клієнтів.Особливо від вібратора.  
Ну зате мені затвердили відпустку в Карлові Вари за рахунок компанії з повним пансіоном і процедурами.Але до цього треба мені оприбуткувати мою ганебну одноразову Фінську візу і зробити нову Чеську. Зате я вже мрію, як до листопада зроблю собі новий до безумства красивий закордонний, і перший візою, яку туди шлепну, буде французька! Бо в листопаді-грудні я категорично налаштована повернутися до Ніцци, яка зрадницьки сниться раз на тиждень і нарешті мій гумозний спокій.
Мама у мене виявилася Крутаніте з Крутаніте, пробігла Белградський марафон в 20 з чимось кілометрів, обігнавши 50 тіток і 100 мужиків! ну, що я говорила? мужики - отстой! Мама при цьому довела собі й усьому світові, що в 55 вона ще огого і без всяких там пластичних операцій, йог і дієтичних жрачек.Горда за неї і бажаю швидше почати готувати з хлопцями грандіозний подарунок їй на ювілей.
Вчора ходили з Юлькою на спектакль "Літо одного року" з Басилашвілі і Фрейндліх.Старики - молодці! Особливо Аліса! я прям відбила собі всі долоні від захвату! Круті актори вони і в старості круті! (Вічна пам'ять Абдулову і Гурченко).Тим часом завтра Юлька відправляється в Євротур і заїде в мій обламали Амстердам і бажаний Париж! Ждужду від неї крутих фоток, оповідань і подарунків! ї) люблю подарунки)  
До речі, день народження в Москві скасовується через квартплати, і тепер не можу вирішити, святкувати його тут або взагалі забити і напитися вініща на бетонній підлозі квартири.До речі, причиною мого такого говіння настрою звичайно ж людина-косяк на ім'я Ігор.Давайте дружно поаплодируем йому.

Возможно, вам понравится:

Ремонт Квартир (Квартирный
Ремонт Квартир (Квартирный
Квартирне питання 27,01,2007 р. Кухня
Квартирне питання 27,01,2007 р. Кухня

Чи буде чистою «Чиста вода»? - Центр ділової інформації Псковської області
Проект передбачав будівництво підземного водозабору потужністю 42 тис.куб. м на добу, реконструкцію мереж водопостачання, ремонт мережі каналізацій і модернізацію очисних споруд.На будівництво ..

Похожие страницы: