Ремонт Квартир Кухня Коридор

Раді вітати вас на сайті ремонтно-будівельної компанії «SV Груп»! Ви шукаєте фірму, професійно виконує ремонт квартир під ключ в Санкт-Петербурзі та області? Ми готові запропонувати вам кращі умови для замовлення усіх видів ремонтних робіт.Наші фахівці виконують як доступну всім за ціною внутрішню обробку приміщень економкласу, так і капітальний ремонт під ключ VIP-рівня.Ми працюємо у всіх типах багатоквартирних будинків. Серед наших клієнтів - власники житла вільного планування в новобудовах (цегельних, цегляно-монолітних, панельних) і малогабаритної житлоплощі в будинках старого фонду.Крім того, ми виконуємо ремонтні роботи і внутрішню обробку квартир, розташованих у всіх типах радянських будинків.

 

Ремонту під ключ включає в себе всі необхідні види робіт, після завершення яких квартира набуває абсолютно новий вигляд! Зробивши вибір на користь даної послуги, ви позбавляєте себе від непотрібних турбот: всі етапи переробки виконуються професіоналами.Вам залишиться тільки розставити меблі і предмети декору.

 

Порядок виконання робіт

 

Вибір виконавця є одним з найбільш важливих питань для тих, хто вирішив виконати обробку квартири під ключ.Багато людей не хочуть звертатися в будівельні компанії, оскільки не дуже добре уявляють послідовність виконання ремонту та внутрішнього оздоблення, бояться зайво затягнутих термінів.Представлений нижче список стадій робіт використовується і при поетапній переробці житла: обробка у кімнатах, кухні, коридорі, санвузлі і ванній проводиться в тій же послідовності.

 

РОБОТИ ПО РЕМОНТУ Квартир під ключ

 

Відносини СЕЙЧАС "С.В. Груп"

 

, цей крок можна назвати дешевим otvetstvennym, а саме вже на це rešaetsâ питання okončatelnoj ставки, а також opredelâûtsâ Умови виконання замовлення і його рівень складності.У нього входять:

 
   
 • дзвінок менеджеру;
 •  
 • огляд приміщення виконробом і кошторисником;
 •  
 • професійна консультація по використаним технологіям;
 •  
 • складання підсумкової кошторису;
 •  
 • погодження цін і підписання офіційного договору.
 •  
 

Возможно, вам понравится:

Квартирне питання Кухня в
Квартирне питання Кухня в

Продаж 2-кімнатної квартири в Новосибірську, вул. Олеко Дундича, Калінінський район, торг - NGS.NOVOSTI
При вході недавно зробили ремонт, пластикові вікна, новий ліфт.Відсічення на три квартири. .. Якісний ремонт! Пол-ламінат, стіни шпалери, стеля в кухні і вітальні - білий натяжна, в коридорі і спальні - гіпсокартон з точковими світильниками, в санвузлі - дзеркальний.

Похожие страницы: