Ремонт і Облаштування Кухні

Ремонт та облаштування кухні

OBUSTROJSTVO кухня (Харчування ПЛАНИ)

 

відвідувачі Тема obustrojstva кухня опитування наш сайт зараз має найбільш Гранд рейтинг, Тому МАР призначення в список бажаного починаючи мої циклу статей posvâŝennyh цю тему.

 

Що кожна розсудлива людина почитає головним благом у роботі на будь-якому місці, в будь-якій ситуації? Зручність! А оскільки мова в нашій статті піде про кухнях, їх обробці і облаштуванні, ми будемо розглядати кожну проблему з точки зору саме УДОБСТВА.

 

Почнемо з загальних вимог. Для пристрою кухні необхідна ретельно продумане планування.Головною метою господаря повинні стати комфорт і висока функціональність, коли кожен предмет кухонного інтер'єру не просто зручний, а оптимальний з точки зору потреб людини.Весь внутрішній простір має бути створено за законами економії простору.Кухня ділиться на три зони - робочу, їдальню і зону проходу.

 

Робоча зона - серце кухні; тут розташовані місця для зберігання продуктів, столи для оброблення та приготування їжі.Виникає питання, як це все розумно розмістити? Відповідно до думки фахівців, холодильник, раковина і плита повинні сусідити не друг з одним, а з обробними столами.При цьому вони утворюють так званий робочий трикутник: зберігання - оброблення - приготування їжі.Комфортна площа робочого трикутника не повинна перевищувати 7 квадратних метрів, інакше вам доведеться важко, бігаючи від плити до раковини і холодильника.Не повинна вона бути і менше 4 квадратних метрів - це створить тісноту.

 

В клопотах з облагороджування зовнішнього вигляду не слід забувати і про внутрішній зміст.Наприклад, великогабаритну посуд вам зручніше розмістити в глибоких ящиках під плитою, а продукти, що займають великий обсяг, під обробними столами.Не забудьте також, що встановлення подвійних розеток над кожною робочою поверхнею істотно полегшить вам життя, бо поки в одному місці закипає чайник і з тріском вискакують тости, поруч ви змелюють кави або збиваєте яйця для омлету.Раковину і посудомийну машину, (а якщо дозволяє площа, то і пральну), встановлюйте поруч з водопроводом, щоб профілактичні роботи не стали обтяжливими.Придивіться до подвійної (потрійний) раковині - при великій кількості посуду та столових приладів вони найбільш зручно.Освітлення має бути і спрямованим уздовж навісних шаф по нижній панелі, і фоновим.

 

Зверніть увагу, чи не занадто багато в вашому варіанті проекту однорідних матеріалів і довго паралельних ліній? Бути може, варто пожвавити строгість зовнішнього вигляду, передбачивши кутові...

Возможно, вам понравится:

Ремонт Квартир (Квартирный
Ремонт Квартир (Квартирный
Квартирне питання 27,01,2007 р. Кухня
Квартирне питання 27,01,2007 р. Кухня

«Я візьму цю чортову іпотеку. Нехай це кабала на 18 років .. » - Місто-812
Але, здається, я чітко зрозуміла для себе, яким є рішення «квартирного питання» в моєму випадку.Але спочатку розповім про те, як я .. Через пару днів ми зрозуміли, що кран в кухні зовсім поганий, проводка вже років 20 як потребує капітального ремонту, як і труби.Все тече, іскрить і лякає.

Похожие страницы: