Ремонт Типовий Кухні

Інтер єр невеликої типовий

І знову кухня - звичайна, невелика за площею, абсолютно типова.Такий варіант не найлегший для переробки, але немає нічого неможливого для команди професіоналів програми « Квартирне питання ». Вони, як завжди, можуть знайти саме нестандартне рішення для навіть самих проблемних зон в просторі.Кожен раз дизайнери все більше і більше доводять, що з їх допомогою можна перетворити навіть маленьку непримітну кухню на справжній витвір мистецтва.Звичайна кімната стає найулюбленішим місцем в квартирі не тільки для домочадців, а й для всіх друзів сім'ї та просто гостей.
Таким чином, місце зупинки кухня і для наших героїв.Вони отримали нетипове рішення - такий собі острів, який, як виявляється, можна зробити навіть в маленькому приміщенні.Кольори не надто яскраві, навіть трохи приглушені, обробка деревом - все це зробило інтер'єр сучасним.Проте, кухня зберегла деякі риси традиційної російської хати, а саме концепцію

Возможно, вам понравится:

Заміна (установка) змішувача в
Заміна (установка) змішувача в
Ремонт одноважільного змішувача
Ремонт одноважільного змішувача

Продаж 2-кімнатної квартири в Новосибірську, вул. Олеко Дундича, Калінінський район, торг - NGS.NOVOSTI
При вході недавно зробили ремонт, пластикові вікна, новий ліфт.Відсічення на три квартири. .. Якісний ремонт! Пол-ламінат, стіни шпалери, стеля в кухні і вітальні - білий натяжна, в коридорі і спальні - гіпсокартон з точковими світильниками, в санвузлі - дзеркальний.

Похожие страницы: