Самостійний Ремонт Кухні

Ремонт на нашій кухні не робився сто років. Стіни повністю потріскана, а зі стелі цілими шматками почала відвалюватися штукатурка.Так як в цей час я перебувала на сьомому місяці вагітності, то питання ремонту стояло дуже гостро! Основною нашою з чоловіком завданням було зробити цей ремонт дешево і швидко, з цього ми вирішили робити його самостійно.

 

Насамперед ми поїхали на закупівлі в будівельний супермаркет.У наш список увійшли - грунтовка, штукатурка (START і FINISH), вапно і барвник, а також шпатель 60 і 120, щітка і відро.

 

Розпочався ремонт з того, що чоловік вирівняв стіни. Для цього він спочатку за допомогою щітки намочив водою стіни, потім шпателем 60 зняв стару штукатурку, яка відвалювалася, потім затер всі тріщини і дірки штукатуркою START, завдав грунтовку, після цього шпателем 120 ще раз все повністю затер штукатуркою FINISH розгладжуючи всю поверхню.Коли вже все висохло, ми розвели вапно і барвник (у нашому випадку зеленого кольору) і кілька разів завдали цю суміш на стіни і стелю.Вийшов дуже гарний світло салатовий відтінок.

 

Але головне належало попереду - це прибирання! Незважаючи на те.що ми щільно закривали двері, пил все одно була всюди - і в передпокої, і в кімнатах.Так що після трьох днів ремонту, мені довелося три тижні відмивати всю квартиру.але це було того варте!

Возможно, вам понравится:

Заміна (установка) змішувача в
Заміна (установка) змішувача в
Ремонт одноважільного змішувача
Ремонт одноважільного змішувача

Продаж 2-кімнатної квартири в Новосибірську, вул. Олеко Дундича, Калінінський район, торг - NGS.NOVOSTI
При вході недавно зробили ремонт, пластикові вікна, новий ліфт.Відсічення на три квартири. .. Якісний ремонт! Пол-ламінат, стіни шпалери, стеля в кухні і вітальні - білий натяжна, в коридорі і спальні - гіпсокартон з точковими світильниками, в санвузлі - дзеркальний.

Похожие страницы: