Школа Ремонту Тнт Кухня

Навчалася вона в Школі ремонту на 16-ти метровій кухні.До нашого приїзду, господарі квартири вже дещо тут зробили. Стіни вирівняли, електропроводку вивели, на стіні побудували нішу під телевізор.Правда, нам це не скоротило обсяг робіт. Адже проект дизайнера Ольги Савченко виявився досить складним - у французькому класичному стилі.Кожен свій інтер'єр Ольга прагне зробити неповторним. Головне для неї - строга відповідність естетики і комфорту.Особливу увагу вона приділяє декоруванню, підбираючи вишукані аксесуари, які роблять її інтер'єри завжди трохи казковими.

 

Перше що ми зробили для створення інтер'єру - побудували конструкції з вологостійкого гіпсокартону, над робочою зоною і в ніші зліва від дверей.Так візуально вирівняли геометрію кімнати. Адже французька класика, як і будь-який інший класичний стиль, любить правильні форми і симетрію.

 

Нішу, зроблену господарями квартири, ми обрамили рамою з пінополіуретанових молдингів з декоративними куточками.Щоб рама була симетричною, спочатку монтуються кутові елементи, а потім молдинги.Навколо ніші з'явилася легка фактура, а в нижній і верхній частині барельєф, на білому фоні проступив сірий об'ємний малюнок.Так дизайнер підтримала колірне рішення всього інтер'єру.

 

На підлогу поклали керамічну плитку, яка ховає тепла підлога.Стеля обклеїли дзеркальними панелями і зробили розкладку з тонких молдингів.

 

Сірої фарбою пофарбували дві стіни - робочу зону і поверхня навколо вікна.Інші стіни обклеїли фрескою. Сучасна фреска - це не розпис по сирій штукатурці.Це зображення, надруковане на оштукатуреному нетканому полотні.Поверхня такого покриття може бути з різною фактурою. У цьому інтер'єрі - фреска з кракелюр, тобто, тріщинами, в які втирали срібну пудру, а зверху прикріплювали лаком.Тому стіни загадково мерехтять. Поєднання сірого з білим - основна ідея фрески, яка прикрасить цю кухню.

 

Кришталеві люстри на тлі дзеркальної стелі - видовище зачаровує.А в дзеркалах відбивається встановлена ​​кухонні меблі. У ролі фартуха - панель у формі корони, вона зроблена з того ж матеріалу, що і стільниця - матеріал на 90% складається з натурального кварцу і кремнію.Стільниця виготовлена ​​за технологією останнього покоління із застосуванням срібла і має запатентовану антибактеріальний захист поверхні.

 

Дизайнер меблів Марія Сергєєва подбала про те, щоб меблі були функціональна і відповідала стилю і класу французького інтер'єру.Отже, тандем двох дизайнерів і злагоджена робота нашої бригади призвели до того, що результат перевершив всі очікування.Кожен куточок кухні - витвір мистецтва.

Возможно, вам понравится:

Школа ремонту: сезон 5, випуск 9
Школа ремонту: сезон 5, випуск 9

Продаж 2-кімнатної квартири в Новосибірську, вул. Дусі Ковальчук, Заельцовский район - NGS.NOVOSTI
Kafel .. сучасний, душова кабіна Dvoih "Аполлон", Натяжна стеля, Приватна квартира Опубліковано ламінат ОРИГІНАЛ гардеробна, вбудована кухня, "Камея", вбудований холодильник, 9 * varočnaâ поверхню індукційна, повна внутрішня (штори, штори, люстри, кондиціонер ).

Похожие страницы: