Що включають елементи кухонних меблів

До недавнього часу інтер'єр кухонних приміщень в квартирах і будинках не відрізнявся якимись вишукуваннями.

Фото отличного качества на сайте krasavica.info вы можете смотреть в любое удобное для вас время.

Вся елементи кухонних меблів була стандартними і купувалися в готовому вигляді. Сучасні кухні виглядають трохи інакше.

Кожна господиня хоче, щоб її обитель була багатофункціональною, зручною і привабливою.

Професійні дизайнери здатні втілити в реальність будь-які побажання клієнтів. Для цього у них є сучасні проектні програми, інноваційне обладнання та надійні матеріали.

До планування кухні необхідно підходити дуже відповідально.

Будь-яка дрібниця повинна бути корисною і нести естетичну функцію.

Сьогодні існує дуже багато компаній, які займаються виготовленням кухонних меблів.

Однак перш ніж звертатися в одну з них, необхідно ознайомитися з наступними рекомендаціями по елементам меблів для кухні:

Розміри кухонного гарнітура. Робоча поверхня повинна мати індивідуально підібрану висоту. Вона повинна відповідати зросту господині. До всіх полицях і скриньках повинен бути зручний доступ.

Склад елементів кухонних меблів

Стільниця . Ця деталь, як правило, відчуває найбільші механічні та хімічні впливи. Нерідко на стільницю ставляться гарячі каструлі і сковорідки, проливаються різні рідини. Тому дуже важливо, щоб для її виготовлення був підібраний якісний і дуже міцний матеріал. Поверхня повинна бути рівною і гладкою. Тоді вона буде проста у використанні, її буде легше очистити від забруднень.

Освітлення . У цьому приміщенні має бути достатня кількість світла. Дуже часто сучасні класичні елітні кухні мають вбудовану підсвітку. Вона повинна мати помірну яскравість. Важливо, щоб робоча зона висвітлювалася рівномірно.

Фурнітура . До неї відносяться петлі, системи для відкривання і висування ящиків, а також всілякі гачки. Ці деталі повинні бути надійними і довговічними. На них покладається щоденне навантаження.

Функціональність. Всі шафки повинні бути обладнані легко дверцятами, що закриваються. При цьому під час розорювання і висування неприпустимо наявність скрипів і інших неприємних звуків. Шафи повинні бути захищені від попадання пилу. Важлива також місткість полиць. Бажано, щоб ніжки регулювалися по висоті. Таким чином можна буде виставити всі меблі по одному рівню.

Похожие страницы: