ШВИДКА І ЯКІСНА УСТАНОВКА ДУШОВОЇ КАБІНИ

Ванна кімната - це важлива частина приміщення, і будь-який власник хоче створити максимально функціональну кімнату, яка буде його повністю влаштовувати. І для цього в першу чергу варто вибрати якісне сантехнічне обладнання, яке буде вписуватися в приміщення, як за стилем, так і за розмірами. Далеко не кожна ванна кімната відрізняється великими розмірами, і, виходячи з цього, споживач намагається заощадити вільний простір будь-яким способом. І установка душової кабіни стане вірним рішенням і виходом із ситуації.

Как правильно установить душевую кабину поможет вам статья про монтаж душевой кабины советы от профессионалов.

Як встановити душову кабіну?

Процес монтажу має на увазі необхідність демонтажу старого сантехнічного обладнання. В обов'язковому порядку потрібно перевірити на герметичність всі з'єднання. Що стосується вибору, то тут також важливо врахувати деякі моменти, і в першу чергу це стосується саме розмірів, також важливим фактором є тиск в системі водопостачання, не варто забувати і про жорсткість води. Всі ці параметри варто врахувати перед вибором душової кабіни.

Після оцінки приміщення та асортименту, який пропонує сучасний ринок, варто підібрати саме той варіант, який буде повністю відповідати всім вимогам і дасть можливість насолоджуватися водними процедурами тривалий термін. Варто розуміти, що деякі моделі мають додаткове обладнання, це може бути функція гідромасажу або підсвічування, і так далі. В такому випадку установка може виявитися складним завданням, і без допомоги кваліфікованого фахівця обійтися буде досить складно.

Основні вимоги до установки душової кабіни:

Трубопровід бажано приховати або прокладати його уздовж плінтуса.

Вода в душовій повинна виводитися з-під мийки.

Краще врізати в трубопровід як мінімум 1 фільтр.

Звичайно, кожна людина, яка має навички роботи з інструментом, може спробувати виконати роботу по установці душової кабіни самостійно. І якщо будуть недоліки, то це вина виключно того, хто займався монтажем. Але важливо розуміти, що можна допустити серйозну помилку, яка приведе до протікання або більш серйозних наслідків. Також монтаж кабіни в обов'язковому порядку супроводжується гідроізоляцією підлоги в приміщенні з нахлестом на стіни від 25 сантиметрів. Загалом, є деякі складнощі і нюанси, і щоб система працювала без проблем, важливо все це врахувати.

Якщо ж власних знань явно мало для того, щоб зробити все максимально якісно, то кращим рішенням у цій ситуації буде пошук сантехніка. Сьогодні численні приватники пропонують власні послуги, і ціна їх послуг приваблює клієнта. Але є один мінус, не кожен майстер має досвід і може виконати всі роботи дійсно якісно. Найкраще співпрацювати з фірмою.

Похожие страницы: