Стеля в японському стилі

Японський інтер'єр притягує своїм досконалістю ліній і гармонійністю . Створити подібне пишність можна і у себе вдома , але для цього потрібно знати деякі особливості даного дизайну.

Забронировать авиабилеты вы можете на сайте в удобное для вас время.

Стеля в японському стилі підійде для приміщення , весь інтер'єр якого підтримує відповідне направлення . Основна риса оформлення - стриманість , близька до аскетизму.

У такому інтер'єрі немає місця непотрібним , зайвим речам . Все , що може бути прибрано і заховано , має перебувати поза зони видимості . Таке простір , позбавлене від всього зайвого , дарує людині відчуття свободи .

Дуже важливо , щоб всі елементи - стеля , стіни, Стать ( їх колірна гамма ), меблі , аксесуари - все поєднувалося і становило одне ціле .

Яким же повинен бути стеля в японському стилі ?

Що стосується форми , то тут допустимі виключно прямокутний і квадратний варіанти . Крім того , японський стелю - завжди сегментарний . Це може бути поєднання зістикованих однакових фігур або ж вдала комбінація квадратів і прямокутників . Такі форми дуже зручні для зонування простору .

Існують і певні вимоги до матеріалу . Зазвичай для обробки використовують бамбук , дерево , скло , папір або ПВХ- плівку . Можуть підійти і деякі інші матеріали штучного походження .

Вибираючи колір , пам'ятайте : в Японії для даних цілей НЕ використовують насичені яскраві відтінки , оскільки вони вважаються прерогативою природи . Для стелі зазвичай беруться світлі тони , які в подальшому поєднують з темними балками . При виборі кольору важливо врахувати загальний інтер'єр кімнати , оскільки все повинно поєднуватися .

Іноді для додання стелі якоїсь оригінальності на його поверхню наносять флористичний малюнок . Він допомагає розбавити монотонність світлих відтінків .

Монтаж

Існує кілька варіантів монтажу японського стелі.

Якщо стелі в кімнаті низькі , можна використовувати натяжна варіант з внутрішньої підсвічуванням . Решітчастий каркас в даному випадку мають у своєму розпорядженні за плівкою . Завдяки підсвічуванню він просвічується крізь матеріал і виходить вельми оригінальний вигляд .

Коли ж в приміщенні високі стелі , можна використовувати дерев'яну конструкцію з рейок і планок . Колір балок повинен бути темним . З них збирається грати - і стеля готовий .

Гарний вид виходить при монтуванні конструкції з гіпсокартону . В цьому випадку формують кілька прямокутних або квадратних ніш , які потім декорують світильниками.

Освітлення

Що стосується світла , то японський стиль має на увазі приглушене освітлення . Форма встановлюваних світильників повинна відповідати формі стелі , підкреслювати її . Те є , переважно вибирати скляні , дерев'яні або паперові види світильників в формі кулі , циліндра або куба.

Оригінально виглядає навісний стелю з прямокутниками або квадратами , виготовленими з матового скла . В даному варіанті оформлення велику роль відіграє світло , який , завдяки склу , рівномірно розсіюється по кімнаті.

Похожие страницы: