Траншея для заземлення аренда буровой установки

Викопуємо траншею у вигляді трикутника зі стороною 1,5 метра. Глибина приблизно трохи глибше багнета лопати. Краще щоб одна зі сторін трикутника була паралельна стіні будинку.

Траншея для заземлення


Двометрові куточки необхідно зробити гострими з одного боку, для цього зайве потрібно відпиляти болгаркою.

Куточок для контуру заземлення

Забиваємо двометрові куточки по кутах (прошу вибачення за тавтологію) викопаній траншеї. В ідеалі, звичайно, загнати все два метри, але якщо загнали півтора, а далі ну ніяк, то теж нічого страшного. Повинно працювати. Зайве при такому варіанті відпилюємо трохи нижче рівня землі.

Забивання куточка в грунт

Півторастолітнього куточками зварює 3 наших штиря заземлення. Ні в якому разі не треба нічого фарбувати, це тільки погіршить контур заземлення.

Зварений контур заземлення

До середини підстави трикутника приварюють смужку, яка йде до дому. У будинку вона виходить зі стіни і піднімається нагору.

До іншого її краю приварюють болт. Та частина, яка стирчить із землі може бути пофарбована. На контур заземлення це ніяк не вплине, а от естетика покращиться.

Болт до якого прикручується заземлення

До привареного болта прикручуємо гайкою дріт заземлення. Він має жовтий колір із зеленою смужкою. Цей провід йде на шину заземлення в щитку.

Засипаємо траншею, вирівнюємо і засівали газоном. Краще контур заземлення робити на північній стороні будинку, там більше вологість грунту, але у мене, він на південній (так розташована котельня). Вирішив що компенсується це тим, що вода з даху потрапляє якраз в це місце.

Джерело: http://cbt-v.com.ua/catalog/burovaya-mashina

Похожие страницы: