Траншея для заземлення аренда буровой установки

Викопуємо траншею у вигляді трикутника зі стороною 1,5 метра. Глибина приблизно трохи глибше багнета лопати. Краще щоб одна зі сторін трикутника була паралельна стіні будинку.

Траншея для заземлення

Для того, чтобы сэкономить массу времени и повысить качество производимых работ необходимо воспользоваться арендой буровой установки цена на услуги Вас приятно удивят.


Двометрові куточки необхідно зробити гострими з одного боку, для цього зайве потрібно відпиляти болгаркою.

Куточок для контуру заземлення

Забиваємо двометрові куточки по кутах (прошу вибачення за тавтологію) викопаній траншеї. В ідеалі, звичайно, загнати все два метри, але якщо загнали півтора, а далі ну ніяк, то теж нічого страшного. Повинно працювати. Зайве при такому варіанті відпилюємо трохи нижче рівня землі.

Забивання куточка в грунт

Півторастолітнього куточками зварює 3 наших штиря заземлення. Ні в якому разі не треба нічого фарбувати, це тільки погіршить контур заземлення.

Зварений контур заземлення

До середини підстави трикутника приварюють смужку, яка йде до дому. У будинку вона виходить зі стіни і піднімається нагору.

До іншого її краю приварюють болт. Та частина, яка стирчить із землі може бути пофарбована. На контур заземлення це ніяк не вплине, а от естетика покращиться.

Болт до якого прикручується заземлення

До привареного болта прикручуємо гайкою дріт заземлення. Він має жовтий колір із зеленою смужкою. Цей провід йде на шину заземлення в щитку.

Засипаємо траншею, вирівнюємо і засівали газоном. Краще контур заземлення робити на північній стороні будинку, там більше вологість грунту, але у мене, він на південній (так розташована котельня). Вирішив що компенсується це тим, що вода з даху потрапляє якраз в це місце.

Джерело: http://cbt-v.com.ua/catalog/burovaya-mashina

Похожие страницы: