Установка змішувачаВстановити змішувач у ванній кімнаті своїми руками нескладно, ця процедура, займе у вас не більше півгодини, навіть якщо ви не професійний сантехнік.

Для установки змішувача, потрібен інструмент:

розвідний ключ (для закручування гайки змішувача);
ріжковий - укручення ексцентриків (може знадобитися трубний ключ, залежно від моделі ексцентрика);
льон;
пакувальна паста.

Льон можна промащувати герметиком.

Установка змішувача.

Ну, що ж давайте почнемо монтаж змішувача. Першим ділом перекриємо воду в квартирі!

Далі, треба вкрутити ексцентрики, якщо розводка зроблена залізними трубами, а ексцентрик вкручується в сталеву муфту, можна не турбуватися, якщо намотати льону не багато більше, його видавить, а якщо вкручується в поліпропіленовий фітінг, тоді будьте гранично акуратні, якщо переборщити з льоном, фітінг трісне, і доведеться впаивать новий (якщо він закладений в стіну, доведеться знімати плитку, щоб впаяти його).

Тонким шаром наметовому льон, промазуємо пастою, і укручуємо. Намотавши льон, він повинен закручуватися легко 1,5 - 2 обороту, і ще 2 з невеликим зусиллям.

Після цього пробуємо закрутити гайки змішувача на ексцентрики, закручуючи обидві гайки одночасно. Якщо центру виставлені правильно, установка пройде без проблем.

Якщо ні, треба ловити розмір ексцентриками. Не варто використовувати фум стрічку, т. К. Якщо трохи відкрутити назад, таке з'єднання потече обов'язково.
ustanovka-smesitelya

Коли спіймали розмір, можна продовжувати установку, одягнемо бутафорські чашки, встановимо прокладки під гайки, і починаємо одночасно накручувати гайки на ексцентрики (руками) до упору.

Тепер беремо розвідний ключ (покладіть під ключ ганчірку, щоб не подряпати гайки), і підтягуємо на 1/4 обороту, не більше того (можна розчавити прокладку), і пробуємо відкривати воду.

Якщо де нибудь підтікає, по не багато підтягуємо гайку. Потім слід під'єднати і прикрутити гусак, і шланг для душу. В принципі установка змішувача у ванній закінчена.

Похожие страницы: