Європейська ефективність в будівництві обои

Ефективне європейське будівництво Поняття «євро» дуже міцно увійшло в сучасний менталітет як розуміння того, що б не позначалася словом «євро» - означає обов'язкове якість.
Що ж таке європейська ефективність в будівництві? Намагаючись розібратися, можна не тільки не виявити нічого надприродного, але і зрозуміти, що якість зовсім повинно позначатися не словом «євро», а своїм словом «якість».

Перш за все, ефективність повинна керуватися точним кошторисним розрахунком. Кошторисна справа в країнах Євросоюзу поставлено таким чином, що резервний запас за матеріалами становить не 10-15% як в Росії, а не більше 1,5%. 10% від вартості матеріалів і вартості будівельних робіт це навіть при невеликих обсягах будівництва. Точний кошторисний розрахунок, врахування всіляких чинників, можливість варіювання кошторисним розрахунком - перший заставу економічної ефективності в будівництві.
Звідси виникає другий аспект ефективності, ефективності підбору конструкцій і матеріалів. Не варто говорити, що один і той же будівельний об'єм можна звести з різних матеріалів, навіть не відступаючи від архітектурних початкових задумів.
будівництво европаПравільний розрахунок конструкцій, відсутність багаторазових, що призводять до підвищеної витрати матеріалу, запасів по міцності, дозволить також заощадити кошти.
Здавалося б, прості правила і нічого тут європейськи нового - немає. Але в цьому і криється помилка.

Джерело: http://www.graffiti.od.ua/catalog/oboi/params/322-grace

Похожие страницы: