Які краще вибрати решітки на вікна

Прийнято ставити решітки на вікна , щоб запобігти проникненню злодіїв-домушників в приміщення. Для висоток захист також актуальна. У квартирі, де живуть маленькі діти, люди похилого віку з неврівноваженою психікою існує ймовірність випадання з вікна. Запобігти подібний нещасний випадок дозволять надійні кріплення.

В отличном качестве Анал голых женщин вы можете посмотреть на сайте.

Приватні та державні об'єкти в обов'язковому порядку встановлюють решітки, щоб запобігти будь-якого роду злом із проникненням. Єдиний мінус в конструкції - вимоги по пожежної безпеки. У разі тривоги буде потрібно більше часу на розтин металу. Якщо ж були встановлені складні механізми, то завдання ускладнюється в кілька разів, що призводить до зволікання і непотрібних жертв.

У статті розглянемо види огороджень, що дозволяють вибрати підходящий для себе варіант.

види

Зрозуміло, що загородження роблять з металу. При цьому на вибір і ціну впливають такі чинники:

Залізо використовується класичне, підвищеної або максимальної міцності.

Яка технологія виготовлення застосовується, кування, лиття або зварювання.

Встановлені в отворі вікна, що накладаються або виступаючі назовні.

Деякі умільці здатні самостійно виготовити решітки, але на це витрачається більше часу, сили, потрібно обладнання і певні навички роботи з металом.

Тянутная коване залізо міцна і в той же час пластична. Її використовують для особистого застосування і роботи холодного кування. З неї виходять гарні прути, але які не врятують від проникнення. Якщо злодій захоче проникнути, він придбає спеціальні кусачки, здатні швидко прокусити стрижень.

Арматурна сталь набагато міцніше. З неї виготовляються решітки самостійно. Виробники можуть запропонувати захисні пристрої з них, але вони будуть менш художні. Такий матеріал важко гнеться, і то по великому радіусу. Якщо вікна захищені арматурою, значить є ймовірність відчути безпеку. Простими кусачками їх товщину не візьмеш, а спеціалізовані знаходяться тільки в руках співробітників МНС.

Спеціальна сталь - вищий пілотаж. Її неможливо просвердлити, зламати і погнути. При цьому вироби з неї виходять витонченими і тонкими. Зловмисникам ніколи не вдасться проникнути крізь них, але і в разі небезпеки, рятувати людей буде важко. Не всі підрозділи пожежників можуть застосовувати плазмовий різак, а тільки він зможе зрізати прути.

ковані решітки

Найбільш декоративними і надійними можна назвати прути, виконані мастером- ковалем. Виглядають привабливо, добре захищають. Фахівці з різних технік готові виконати замовлення за індивідуальними ескізами, що підходить більшості замовників.

Перед установкою слід знати, що захист ділиться на свої види:

регулярні;

нерегулярні;

змішані.

Перші - бюджетний і популярний варіант для власників дачних будинків (докладніше тут http://www.pnzstroi.ru/article/46480/86485/zagoro... і квартир на першому поверсі. Вони здатні дати відсіч інвентарю злодія, але для пожежників і рятувальників вони легко піддаються. Єдиний недолік - виглядає трохи незграбно і грубувато, багато забирають світла.

Чудово виглядають нерегулярні решітки. Вони виконані в ажурною куванні, мають витіюватими образами. Майстри, здатні красиво оформити і поставити протіводомушние замки, цінуються на вагу золота. На жаль, і вартість таких послуг набагато вище.

Перед установкою, зверніть увагу на види кріплень.

Варто розрізняти:

Незнімні - кріпляться анкерами в стіну.

Знімні тримаються на наскрізних болтах в кількості не менше 8-10 штук.

Орні за подобою стулок. Міцні і красиві, але дорогі.

Грати-пантографи ідеальні для промислових підприємств і дачі.

Пузаті.

Монтаж проводиться працівниками компанії, де був замовлений товар. Звичайно, можна і самостійно осилити науку, але це за бажанням замовника. У будь-якому випадку фахівці краще розбираються в своїй справі, тому дати їм можливість подбати про вашу нерухомість стане оптимальним рішенням.

Похожие страницы: