ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

Класика затребувана не одне століття і бере свій початок ще з античності. Якщо в душі ви консерватор, який цінує традиції і не хоче зайвих експериментів, то це ваш стиль. Його головний плюс - він стилістично бездоганний, а тому впишеться в будь-який інтер'єр.

Вы можете купить двери от производителя по очень выгодной цене.

У класиці існує безліч напрямків, однак все ж можна виділити двох лідерів: бароко і класицизм. Для бароко характерна химерність, надмірна розкіш, безліч елементів з позолотою і ліпниною. Класицизм же більш стриманий в декорі, його кредо - «все добре в міру».

Характерні риси:

теплі світлі відтінки

прикраси з ліпнини на стелі

дорогі меблі з цінних порід деревини

скляна або кришталева люстра з підвісками

симетрія в розстановці меблів і в елементах декору

предмети розкоші, антикварні речі: дорогі вази, настінні годинники, статуетки та ін.

Залежно від напрямку класичного стилю, до якого близький інтер'єр вашої кімнати або квартири - бароко або класицизму - ваш вибір повинен зупинитися на міжкімнатних дверей з певною обробкою. Наприклад, на двері в білому кольорі або коричневих тонах, зі стрункими капітелями з ліпниною або класичним візерунком, з різьбленими ручками в бронзовому виконанні або акцентованою позолотою.

У просторих квартирах з високими стелями або в окремих будинках класичний стиль особливо доречний.

Наступний напрямок - модерн. Незважаючи на «вічність» класики, саме йому на кілька десятиліть, включаючи 2000-і роки, вдалося стати фаворитом стилів. І в цьому немає якоїсь випадковості. Як і класики, модерну притаманна відданість традиціям. Однак в останньому вже не знайти тієї геометричній строгості і височини - на першому місці тут плавність і різноманіття ліній.

Характерні риси:

використання природних елементів і орнаментів

плавні витіюваті лінії в обробці інтер'єру

меблі округлих форм з вигнутими ніжками

необмежена колірна гамма з переважанням червоних, зелених, коричневих, сірих тонів, а також яскравих вкраплень на тлі нейтральних спокійних відтінків

шпалери і штори з насиченими візерунковими принтами

мозаїка, вітражі, ковані елементи

Зовнішній вигляд дверей в стилі модерн - це вигнуті лінії, природний кольоровий малюнок на поверхні полотна або на скляній вставці, використання яскравого вітража. Якщо ви вибираєте між класикою і модерном - тут чисто питання смаку, за винятком, мабуть, того, що модерн може показати трохи простіше.

Нарешті, хай-тек. Функціональний, простий, без надмірностей - це все про нього. Стиль для тих, хто цінує мінімалізм і вільний простір.

Характерні риси:

мінімум меблів

виражена функціональність

абстрактні картини, предмети концептуального мистецтва

строгі правильні форми меблів

використання скляних і металевих елементів в обробці

колірна гамма вибудовується двома способами: все виконано в одному кольорі, але в різних відтінках або виразно підкреслена контрастність

Міжкімнатні двері хай-тек - це строгі форми і простий дизайн, що доповнюються обробкою у вигляді глянцевих, алюмінієвих або непрозорих скляних вставок. Візитна картка хай-тека в його стриманості, де мінімалізм форм компенсується багатством матеріалу. У той же час це і сучасний міський стиль, де важливі не химерні форми, а фактурність і природність.

Похожие страницы: