Кухні Після Ремонту Хрущовки Фото

перепланировка двухкомнатной хрущевки Хрущовки - знамените спадщина СРСР, панельні будинки з дивно маленькими квартирами, в яких сучасній людині жити, найчастіше, попросту некомфортно.Втім, навіть маленьку квартиру в хрущовці можна перетворити на комфортну зону проживання - якщо, звичайно, грамотно підійти до перепланування і не шкодувати часу і грошей на результат.

 

Не вірите? Спеціально для вас ми підготували добірку фотографій варіантів перепланування двокімнатної хрущовки, більшу частину з яких можна реалізувати самостійно і досить дешево, з обмеженим бюджетом.

 

Перепланування спальні в хрущовці

 

Стандартний "набір" приміщень у двокімнатній квартирі в хрущовці - спальня (або дитяча), вітальня (основна житлова кімната), а також набір «господарських», утилітарних приміщень: кухня, санвузол (у хрущовках туалет і ванна суміщені) , крихітна прихожа.

 

Перепланіровку невеликої квартири найрозумніше починати зі спальні, адже саме тут найчастіше не вистачає площі для реалізації дійсно красивого дизайну інтер'єру.

 

На цих фото до і після перепланування спальні в хрущовці видно, як за рахунок найпростішої перестановки і заміни меблів можна перетворити незатишну, по-холостяцьки недоглянуту кімнату в затишну спальню, що кличе до відпочинку.При цьому шпалери навіть не мінялися: звичайна світла фарба на штукатурку, і ніяких надмірностей.

 

Обов'язково позбавляємося в процесі ремонту від старої, радянської меблів - частого атрибута хрущовок.Навіть будучи доглянутою і добре збереглася, такі меблі (а впізнаване дерево з темно-коричневим лаком напевно пам'ятають все!) Виробляє досить-гнітюче враження.

 

Перепланування кухня hruŝevke sovmeŝaem зона

 

Модний сучасний тренд zastrojŝikov - znakomyj темпі, Хто rassmatrival можливість Придбання квартири-студії - Там sovmeŝenie вечері (з кухні) і вітальня.Для хрущовки такий варіант також цілком застосовний і особливо актуальний з урахуванням того, що кухні в двокімнатних квартирах у хрущовках, як правило, зовсім вже крихітні.

Возможно, вам понравится:

Школа ремонту: сезон 5, випуск 9
Школа ремонту: сезон 5, випуск 9

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: