Кухня Після Ремонту Хрущовка Фото

Ремонт кухни в хрущевке с колонной фото радянські часи давно пройшли, але залишив після себе не тільки пам'ятками, а й hruŝevki - udačnyj проект по урбанізації населення СРСР.Дизайн в хрущовці припускав малогабаритні, часто вже не комфортні квартири.Вони мали дивну планування але, незважаючи ні на що, не могли не радувати своїх первообладателей.Про це свідчать фотографії з сімейних альбомів кожного другого громадянина пострадянського простору.Зате зараз, коли люди побачили прекрасну, але таку недоступну альтернативу у вигляді просторих квартир в новобудовах, їм, безумовно, захотілося змінити вид власного житла.

 

Ремонт кухни в хрущевке Серйозною проблемою «щасливих володарів» хрущовок стала маленька кухня, часом ледь досягає в розмірах 4 квадратних метри.У такій кухоньці ви навряд чи зможете повечеряти сім'єю, якщо, звичайно, вона не складається з двох осіб, а про святкові застіллях мова взагалі не йде.Варто відзначити, що важливою перевагою хрущовки була і є газова колонка.Наявність останньої дало можливість у будь-який час доби мати гарячу воду під рукою: можливість помитися і помити посуд.Одним словом, колонка навіть у сучасному світі означає комфорт. У силу цього переваги, ціни на хрущовки завжди були вище цін звичайних малогабаритних квартир.

 

Так як збільшити квадратуру кухні нам не вдасться, залишається одне - змінити її вид візуально.Ідеї ремонт спеціальностей Zaprosto ви можете знайти в Інтернеті або замовити фахівця дизайну.Фото із зовнішнім виглядом відремонтованих кухонь і варіанти ремонту маленьких кухонь в хрущовках можна переглянути на будівельних сайтах і форумах.Вартість ремонту може бути різною, все залежить від того, що саме ви бажаєте в ній змінити.Ясно одне - вартість буде набагато нижче, якщо ви вирішите зробити його своїми руками.

Возможно, вам понравится:

Школа ремонту: сезон 5, випуск 9
Школа ремонту: сезон 5, випуск 9

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район

- NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: