​ Кухонні мийки достоїнства і недоліки


Мийки для кухні різноманітні не тільки за формою, а й матеріалом, з якого вони зроблені. І перш ніж купити мийку, хочеться дізнатися, як же буде почувати себе цей матеріал в умовах постійної експлуатації? Чи зможе він встояти перед гарячою водою, жиром, миючими засобами? Чи витримає мийка постійні удари «долі» (каструлі або сковорідки?).
Кухонна мийка

Давайте розглянемо переваги і не достатки кухонних мийок вироблених з різних матеріалів.
Кухонні мийки з нержавіючої сталі


Мийки з нержавійки дуже популярні тому, що підходять до будь-якого інтер'єру. Візуально мають нейтральний вигляд, при цьому вони різноманітні. Сучасні мийки з нержавіючої сталі випускаються різних форм, можуть мати матову або поліровану поверхню, гравіювання. Нержавійка - це не просто сталь, цей сплав містить нікель і хром. Якість матеріалу можна легко перевірити приклавши до нього магніт. Магніт притягається - шукаємо далі, відштовхнувся - те що треба.
Кухонна мийка
Плюси і мінуси мийки з нержавіючої сталі:

Довговічність - якщо мийка з нержавіючої сталі виготовлена якісно, вона прослужить довгі роки. Підходить до будь-якого інтер'єру кухні - не тільки створює єдиний стиль з приладами з нержавіючої сталі, але і підкреслює особливості інтер'єру.
Мийка гримить від сильного напору води. Це можна легко виправити, підклавши під дно шумоизоляционний килимок (зазвичай йде в комплекті).
На такий кухонній мийці з часом стають помітні плями від висохлої води, що виправляється за допомогою спец засоби для миття раковин. А можна купити мийку для кухні з нержавіючої сталі яка має рифлену поверхню, розлучення звичайно ж будуть, але візуально не помітні.
Вартість кухонного миття з нержавійки досить низька.

Похожие страницы: