Квартирне Питання Ремонт кухні в хрущовці

Апельсиновая кухня в хрущевке! Кухні в хрущовках так малі, що здається, там немає нічого затишного і комфортного для господинь.Але, за допомогою райдужного і сяючого дизайну, можна створити прекрасну і цілком комфортну кухоньку.

Для нашого проекту під оптимістичною назвою «Апельсинова кухня» ми будемо використовувати яскраві і теплі відтінки, уникаючи темного і холодного кольору.Тому, вибираючи кухонний гарнітур, краще віддати перевагу теплим відтінкам дерева, а кутове положення гарнітура допоможе створити комфорт.

Фото:

Але з таким дизайном краще знайти місце в коридорі для холодильника, який на кухні буде займати великий простір, тим самим створюючи навантаження на настільки маленьку площу, для тих, хто не має такої можливості, можна поставити його в кутку кухонного гарнітура .

Обідній стіл круглої форми, що співпадає з кольором і тоном кухонного гарнітура вдало впишеться в нашу апельсинову кухню, а табуретки просто типу з круглим сидінням будуть чудово доповнювати один одного.

На стіні, у обідньої зони, можна наклеїти фотошпалери - невелику картину із зображенням апельсина, це може бути як кілька цілих фруктів, або, як у нашому випадку, одна часточка соковитого апельсина, пише «РЕПО - ремонт позитивний».

Возможно, вам понравится:

Квартирне питання - Розкішна
Квартирне питання - Розкішна

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район

- NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: