Ремонт Хрущовки Кухня з Гостиній

корпусная мебель для кухни и гостиной Існує два способи збільшити площу кухні за рахунок приєднання вітальні.

 

У першому випадку, можна знести стіну повністю, перетворивши кухню і кімнату в єдиний великий простір.Двері в кухню з коридору при цьому часто закладають. У утворився куточок-нішу можна вдало вписати холодильник або вбудований кухонний шафа-пенал.

 

Проте варто враховувати, що в цьому випадку потрапити на кухню можна буде тільки через вітальню.А це далеко не завжди зручно, якщо в квартирі живе велика сім'я.

 

Коли стіни між кухнею і кімнатою немає взагалі, варто подумати про найбільш підходящому варіанті зонування.При цьому в першу чергу варто задуматися не про те, наскільки ефектно це буде виглядати з дизайнерської точки зору, але і наскільки зручно буде мешканцям вашого будинку користуватися такою кухнею-вітальні.

 

Другий варіант об'єднання кухні і прилеглої до неї кімнати-вітальні - знести стіну частково.По суті, зробити широкий отвір, який фізично розмежує зону кухні і вітальні.

 

модульная мебель для гостиной с кухней Залишилося частина стіни може не тільки відокремлювати зони готування і відпочинку один від одного, але і прикрашати інтер'єр.За допомогою гіпсокартону та інших сучасних оздоблювальних матеріалів перегородці можна надати незвичайну форму, перетворити в красиву архітектурну деталь і зробити її головним декоративним акцентом в дизайні кухні-вітальні.

 

15 способів зонування кухні-вітальні

 

«Виділити якийсь один спосіб зонування досить складно, тому що все залежить від конкретних просторів і їх особливостей - площі приміщення, висоти стель, наявності природного освітлення.Конкретне рішення, як саме кухня буде відділятися від зони відпочинку, зони вітальні, варто приймати індивідуально, професійно оцінивши всі ці чинники », - зазначає наш експерт архітектор Світлана Глотова.

 

У кожного способу зонування є свої достоїнства і недоліки.

Возможно, вам понравится:

реалізовані проекти хрущовки
реалізовані проекти хрущовки

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: