Ремонт Кухні Хрущовки

001 Цього літа ми стали щасливими обладетелямі маленької страшненькою хрущовочка і всю осінь і зиму намагалися перетворюючи щось більше схоже на бомбоубежещее в щось більш менш пристойне.Робили все самі і це був наш перший досвід. Тепер я вмію вирівнювати стіни по маяках, штукатурити і шпаклювати стелю, класти плитку, клеїти шпалери і багато чого ще :)  

дороблять ще звичайно не все.Ні підлогових плінтусів, духовки, стільців, екрану на батарею, світильника, штор і не дороблена підсвічування біля мийки.Тим не меннее загальна картина вже вимальовується.

 

Дуже хотілося щоб кухня була світлою і освіжаючою, стильною і креативної, веселою і трохи безбашенної, але в теж час теплою і затишною і головне що підкреслює індивідуальність господарів.Тому тут як і в інших приміщеннях присутня тема подорожей, тема екології і природи.Дуже здорово що у нас з Васею збігаються смаки :) Так що розбіжностей не було ніяких абсолютно.Я весь час дивувалася як унас в магазині падав погляд незалежно один від одного на одні й ті ж речі :)

 

Варильну вирішили взяти маленьку 45 см.3-х комфорок нам цілком достатньо. Мені страшенно не подобаються газові плити зі страшними чавунними гратами.Так що ось цей варіант був єдиний який мене задовольнив за всіма параметрами.Чавунні хрестики виглядають на мій погляд більш елегантно. 002 Користуюся менше тижня, поки в повному захваті :)

 

Миття дуже хотілося білу, але з штучного каменю мені абсолютно не подобається, хотілося кераміку.А таких мийок на ринку дуже мало і коштують вони від 20 000р. Але на допомогу прийшла ІКЕА зі своєю білою керамічною мийкою Думше і ціною всього 3500р, а в день покупки на неї ще була знижка в 1000р :)  
Мийкою я поки добольна, красива, містка, точніше ДУЖЕ містка, не складне в догляді.

 

004 Змішувач теж недорогий, менше 4000р. Але мені він шалено сподобався, особливо я в захваті як він виділяється на тлі салатовою плитки.

 

Салатовая стіна з чашками - це моя розпис по шпалерах під фарбування.

 

Спочатку пару місяців шукали потрібні шпалери, не знайшли, потім було вирішено замовити друк на шпалерах, але в підсумку мені прийшла ідея намалювати все самій.Усілякий hand-made надає на мій погляд теплоту і індивідуальність інтер'єру.

 

Малюнок поки ще не закінчений, тут з'являться швидше за все ще написи на кшталт Green Tea, Сoffee, Lime

 

Фартух - друга моя гордість після малюнка на стіні.Укладала все сама. Крім невеликого досвіду на балконі це був перший раз.Я була готова до того що вийде все досить криво, досвіду ж ніякого і стіни криві.Але вийшло напрочуд цілком пристойно :) Ще я боялася що буде смотреься безглуздо салатовий квадратик над мийкою, але в підсумку я задоволена що ризикнула, Мені до душі такий акцент і змішувач б злився на білому.

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: