Ремонт Кухні Хрущовки Фото

Коли говорять про хрущовках, перше, що спадає на думку - це крихітні кухоньки.І правда, кухні в квартирах такого типу рідко бувають за розміром більше 6 квадратних метрів.Здається неймовірним: розмістити в настільки малій кімнаті купу меблів і пристосувань, та ще таким чином, щоб залишилося місце поїсти.Виявляється, можна. І ми розповімо як.

 

Отже, давайте обміркуємо, які заходи реально зробити, щоб розсунути кухню, зробити її інтер'єр зручним і функціональним.

 

По-перше, необхідно позбутися від усього зайвого мотлоху.Захаращеність - ворог будь-якого маленького приміщення. Смішно позбавляємося від усього, що просто займає місце і не використовується досить часто.Після цього, прибираємо з кухні величезні штори, великі килими, всякі декоративні вази, горщики і тарілочки.Кухня - це кімната, яка визначена чіткої функцією (приготування їжі), а тому зайві предмети тут не потрібні.Гарантовано, що після цих дій, кімната візуально стане більше десь на 30%.До речі, з тих же міркувань, з кухні можна прибрати обідній стіл і, по можливості, перенести його в інше місце в квартирі (готувати їжу можливо тільки на кухні, але от є її можна і в будь-якому іншому місці).

 

Відео приклад зображення + ремонт кухні hruŝevke

 

Starajtes створити на кухні Як більш вільних Darba поверхонь може.Найкраще з цією метою замінити поточний холодильник на аналог горизонтальній компонування.

 

До інтер'єру кухні в хрущовці найкраще підійде трансформовані меблі.Наприклад відкидний стіл, або повертаються секції.

 

Якщо ж ви вирішили кардинально змінити свою кухню, розширивши її до зовсім невпізнанним розмірів, доведеться приймати більш серйозні заходи.Найбільш очевидний спосіб - це знос перегородки між кухнею і кімнатою.Кухня, таким чином, перетворюється просто на робочу область для приготування їжі, а кімната одночасно стає і приміщенням для житла і їдальнею кімнатою.Розмежувати область в об'єднаному просторі допоможе різне покриття підлоги або просто встановити ширму.Недолік цього методу полягає в тому, що на житлову кімнату тепер поширюються всі принади прибирання кухні.Жир, кіптява, запахи, в кінці-кінців.

 

Кухню так само можна об'єднати і з балконом - винести обідню зону на балкон (утепливши його, само-собою).

  Ремонтируем типовую кухню в хрущевке

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: