Ремонт Кухні Хрущовки з Колонкою

Ремонт кухни в хрущевке с газовой колонкой Через те, що санвузол, найчастіше, в хрущовці спільний, і вмістити туди потрібно досить багато необхідних предметів, пральну машину і водогрійний бак виносять на кухню.А, якщо, надходження гарячої води у вас забезпечує газова колонка, то питання про її місце розташування однозначно зводитися до кухні.

 

Але яким чином умістити все це і багато іншого на шести квадратних метрах, і при цьому примудритися створити комфортну, простору і сучасну кухню? Найкращий варіант візуально зберегти відчуття просторої кімнати - це приховати від сторонніх очей по можливості всі побутові прилади.На цей випадок дизайнерами кухонних меблів розроблені спеціальні тумби і навісні шафи, призначені саме для того, щоб ховати в них газовий лічильник, колонку, витяжку, духовку, пральну і посудомийну машини і т.д.

 

Правда, кухонні гарнітури з подібними шафами обходяться на порядок дорожче, та й додаткового місця під цілу шафу іноді просто шкода.На щастя, сучасний дизайн газових колонок цілком може вписатися в будь-який стиль вашої кухні, і навіть підкреслить її новизну.

 

Газову колонку зазвичай розташовуються поруч з витяжкою, або між двома навісними шафами, співпадаючими з нею за рівнем.Враховуючи, що колір газової колонки, як правило, білий, необхідно, щоб серед інших елементів кухонного інтер'єру так само зустрічався білий або молочний колір.

 

По обладнання для забезпечення безпеки не дозволяє повісити газову колонку так, щоб гумовий шланг з газом в довжину був більше, ніж два метри.Якщо ви рішуче налаштовані повісити колонку в більш далекій місці, то необхідно шланг замінити на повноцінну газову трубу з вентилем.У цьому випадку потрібно отримати дозвіл газових служб на проведення такого типу робіт, і скористатися послугами спеціальної фірми з демонтажу та встановлення газового обладнання, у яких обов'язково має бути відповідна ліцензія.

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: