Ремонт Кухні Студії в хрущовці

картина                                    
Вартість ремонту: 45 000 руб.
Площа кухні: 6 кВ.м.
Zakazyvali фабрика «Столпліт"
встановити: 3 pogonnyh metra/20 000 рублів./ Встановлювали своїми силами
 

Досить багато людей в Росії ще живуть у старих будинках, в так званих хрущовках, де площа кухні залишає бажати кращого.Але навіть у такій ситуації хочеться жити в стильному, сучасному і зручному просторі. интерьер кухни Давайте розглянемо одне з таких рішень для дуже маленької кухні. Чорний колір в інтер'єрі є зараз, мабуть, найбільш стильним, до того ж використовувати його в дизайні кухні дуже виграшно.

 

Найскладнішим було вписати в інтер'єр всі необхідні речі.У 6-метровій кухні вдалося розмістити все, крім кухонного столу. Але знайшлося рішення і цієї проблеми: у магазині ИКЕЯ були куплені два барних стільця, які до того ж складаються в стопку.

  высокие стулья  

По висоті вони ідеально підійшли до кухонного підвіконню - ось вам і обідня зона для холостяка.

 

Простір під підвіконням теж задіяно в дизайні: тут вийшов додатковий «шафка».

 

Ще однією складністю став вибір фартуха, який був би не тільки практичним, але й гармоніював би з усім інтер'єром.До чорної кухонного гарнітуру відмінно підійшли глянсові панелі з тієї ж ІКЕІ.Всього знадобилося 4 штуки.

 

У зв'язку з тим, що кухня була виготовлена ​​не на замовлення, а просто самостійно підібрана за розміром, залишалося одне незакрите місце, яке псувало весь інтер'єр - це газова колонка, але і цю проблему вдалося вирішити знову-таки за допомогою магазину ИКЕЯ.Була куплена рулонна штора чорного кольору, на якій художник в домашніх умовах намалював кульбаба, і вся ця чудесна композиція не просто закрила негарний кут, але і з'явилася родзинкою і заключающим елементом всього інтер'єру холостяцької кухні.

 

Ви здивуєтеся, але, незважаючи на стільки перерахованих речей, і холодильник вмістився на кухні.Дуже часто настільки потрібну річ в таких маленьких квартирах доводиться ставити в коридорі, що вкрай незручно.

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: