Ремонт Кухні Своїми Руками в хрущовці

Дизайн кухни в `хрущевке`Практично всі власники квартир в хрущовці, роблячи ремонт у своїй оселі, стикаються з проблемою організації простору на кухні.Адже ні для кого не секрет, що кухня в хрущовці за розмірами дуже маленька (всього близько 6 квадратних метрів), до того ж ще присутній газова колонка, яка може займати більшу частину робочої стіни.Ітака Neuzeli кухня в hruŝevke ніколи не буде TAKOJ зручним і функціональним, як, наприклад, кухня у великій квартирі? Ні, з будь-якої точки світу, навіть сама složnoj, ситуації завжди можна знайти вихід і готові запропонувати вам кілька проектних рішень з вибору проблем.

 

Найоптимальніше рішення, яке не вимагає серйозних перепланувань, полягає у максимальному використанні вбудованої техніки та економії простору.При такому дизайн-проект, в робочій зоні кухні (тобто там, де знаходиться плита, газова колонка і миття) робиться L-подібна стільниця на всю довжину стіни і ставиться кутова мийка.Звичайну кухонну плиту можна замінити на двоконфорочна варильну поверхню, під якою зробити тумбу, де зберігатимуться різного роду кухонне приладдя.Від стандартного великого холодильника в цілях економії площі теж слід відмовитися - його відмінно замінить невеликий за габаритами, захований в фасад кухні, холодильник.При такому дизайні, на кухні ще вистачить місця для пральної машинки і невеликого обіднього столика для 2-3 осіб.

 

Часто дизайнери, облаштовуючи кухню в хрущовці, обідній стіл виносять на стик стін між кухнею і вітальнею.При цьому прибирають двері в кухню, максимально розширюють прохід і столову зону оформляють у вигляді барной стійки.А щоб візуально відокремити ці кімнати один від одного використовують підлогові покриття різного кольору або навіть матеріалу.

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: