Ремонт кухні в хрущовці Недорого

Чи можна зробити ремонт ванної кімнати дешево? Можна! якщо правильно розставити пріоритети.

 

Замовити кошторис і ремонт ванної кімнати

 

Наші майстри пропонують відпрацьований недороге рішення, що дозволяє зробити з жахливого санвузла в хрущовці затишне і пристойне приміщення.
Можна дуже багато зробити в типовому санвузлі такого, наприклад, виду.

 

Ванну кімнату в хрущовці, як правило не ремонтували з моменту спорудження будинку.Усередині ванній - короб, фарба і декоративні панелі давно облізли.

 

Чи можна зробити ремонт ванної кімнати в хрущовці дешево?  

 

Ціна ремонту ванної кімнати безпосередньо залежить від того, які роботи робити, а які не робити, які будуть застосовані матеріали.Найдорожча частина робіт це робота з сантехнікою і трубами та підготовка стін під плитку і кладка плитки.Якщо трубами нехтувати не можна, то від дорогої плитки можна відмовитися.

Що можна зробити? Вибирайте, на чому економити.  

 

У старій ванній кімнаті хрущовки однозначно доведеться міняти каналізаційні труби.Старі труби не витримають підключення-відключення переміщення сантехніки.У суміщеному санвузлі варто поміняти стару трубу ще й тому, що нова труба дозволить більш компактно встановити унітаз.Це заощадить вам 5-10 сантиметрів простору.

 

Навіть у найменшій ванній кімнаті можна поміняти стару іржаву ванну на нову.Або оновити емалеве покриття.

 

Сантехкабіни можна видалити.Це додасть ванній кімнаті ще 10 сантиметрів висоти і 1-2 сантиметри ширини.Після цього можна вирівняти стіни вологостійким гіпсокартоном.

 

У деяких хрущовках перегородка ванної кімнати така тонка, що видаливши Сантехкабіни, ви повністю знесете стіну ванної кімнати.Нову стіну можна виготовити з піноблоку (під плитку) або гіпсокартону (під фарбування або панелі).Не забудьте, що після зносу стіни, вам буде потрібно обробка стін і в коридорі

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: