Ремонт кухні в хрущовці з Колонкою

ремонт кухни в хрущевке На думку більшості володарів типових малогабаритних квартир, ремонт кухні в хрущовці не залишає вибору по дизайну і технічну начинку.Але це не так.

 

Ставлячи на перше місце функціональність, професіонали в першу чергу обговорюють із замовником технічну сторону питання: чи потрібна перепланування, яку техніку необхідно обов'язково розмістити, чи варто передбачити робочу зону і зону їдальні , чи є можливість розширення площі за рахунок об'єднання кухні з сусіднім приміщенням.

 

Останній варіант, що проводиться одночасно з ремонтом туалету, досить популярний останнім часом.У цьому випадку мова йде про розширення площі кухні і туалетної кімнати за рахунок приєднання до них коридору, що відокремлює їх від житлових кімнат.Правда, потрапляти на кухню доведеться через житлову кімнату. ремонт кухни в хрущевке Як правило, зального, якщо мова йде про двокімнатній квартирі або просторішою житлоплощі.Створивши арку або залишивши вільний прохід із залу в кухню, в останньому приміщенні стає набагато затишніше і просторіше за рахунок ліквідації дверного отвору, передбаченого початковим проектом.

 

Але можна обійтися і, як кажуть, малою кров'ю. ремонт кухни с колонкой Нічого не ламати і не розширювати, а просто раціонально використовувати наявні можливості.Зокрема, ремонт кухні hruŝevke з kolonkoj велике значення Грає її розташування і розміри.Сучасні колонки більш компактні і не вимагають регулярного включення / вимикання.Так що її можна розташувати так, щоб не акцентувати увагу на цьому приладі - доступ до нього буде потрібно тільки для установки оптимальної температури, виставити яку можна один раз при запуску колонки.До того ж колонку можна замаскувати або заховати в затишну нішу. Замінити і зробити експлуатацію більш зручною можна не тільки щодо колонки.

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: