Ремонт малогабаритної кухні в хрущовці

dizajn-malogabaritnoj-kuhni-v-hrushhevke-1 На питання дизайну malogabaritnoj кухні в хрущовці доводитися часто стикатися їх власникам.Багатофункціональність кухні та її простір - це два важливих компоненти в розумінні будь-якої господині.Але реальність диктує свої правила. Не кожному доступно обзавестися просторій квартирою з великою кухнею.Щоб помістити на маленькій кухні всю кухонне начиння і техніку, доводитися неабияк постаратися.

Правила планування

 

Встановлюючи газову плиту, не варто розміщувати її біля мийки.Відстань між вікном і плитою повинно бути не менше тридцяти сантиметрів.Над газовою плитою полиці і шафки розміщувати небезпечно. Виходячи з функцій, необхідно розділяти територіально плиту і пральну машину.Робочий трикутник формують між плитою, миттям і холодильником.

  dizajn-malogabaritnoj-kuhni-v-hrushhevke-2  

Варіанти розміщення кухонних меблів

 
     
  • Кутова з острівцем
  •  
 

Вибір завжди залишається за власником.Але все ж переважно меблі і техніку на маленькій кухні встановлювати в одній зоні.При цьому найнедоступніший кут повинна займати мийка.

 

Оформлення малогабаритної кухні

 

Враховуючи квадратну форму кухні в хрущовці, планування починають з кута.Обідню зону оформляють біля вікна. При цьому підвіконня деякі дизайнери оформляють як стільницю.Купівля кухонного куточка створить комфорт для відвідувачів і затишок господарям.За ним розміститися значно більшу кількість гостей. З метою економії кухонного простору встановлюють додаткові полки.

 

Кухня

 

Мінімалізм говорить сама за себе.Чим менше предметів, тим більше простору. Слідуючи стилю, необхідно максимально задіяти природне освітлення.Світильники над робочою зоною допоможуть вирівняти освітленість кімнати.Використовують світлу меблі та інші матеріали. Внесіть різноманітність у простоту керамікою і декоративними елементами.Дзеркало, встановлене навпроти вікна, допоможе збільшити простір малогабаритної кухні.

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: