Ремонт на кухні в хрущовці

Ремонт пола в хрущевке с полной и частичной заменой напольного покрытия Ремонт підлоги в хрущовці, його вартість і трудомісткість роботи залежать, насамперед, від стану всього статі цілком.Перед тим, як планувати час і фінансові кошти оціните зовнішній стан самих дощок, наявність скрипу при ходьбі, наявність щілин і зазорів.

 

Види ремонту

 

Адекватна оцінка стану підлоги - запорука успішного виконання ремонту.Не варто намагатися перестелити практично непридатні до експлуатації дошки в місця найменшою ходової навантаження.Так ви лише відтягнете час капітального ремонту. І в той же момент, якщо старе покриття знаходиться в абсолютно нормальному стані, то є сенс зберегти його, зробивши невелику корекцію.

 

Ремонт без заміни підлоги

 

Фінансова складова - один з найважливіших аспектів при виборі способу ремонту підлоги.Якщо ви не хочете значно витрачатися, то спробуйте відремонтувати підлогу локально.

 
   
 • Додаткове закріплення дощок.
 •  
 

Для цього в місця, де дошки вже закріплені вбиваються додаткові цвяхи.Це потрібно в тому випадку, якщо при експлуатації підлоги з'явився неприємний дратівливий скрип.

 

Повна заміна підлоги

 

Якщо передбачається ремонт підлоги в хрущовці на першому поверсі, то без його повної заміни можливо буде і не обійтися, так як близькість до підвалу швидше за все зробила свій згубний вплив на всі дерев'яні елементи.

 

Демонтаж виконується в наступному порядку:

 
   
 • Видалення плінтусів
 •  
 

Якщо в якості верхнього покриття дерев'яної основи використовується будь-який інший матеріал (наприклад, лінолеум), то видаляють і його.

 
   
 • Видалення верхнього дерев'яного покриття
 •  
 

Після демонтажу перших декількох дощок потрібно оцінити їх стан.Якщо буде прийнято рішення про їх повторному настилі (наприклад, старі дошки ще придатні для експлуатації, і ви хочете лише замінити лаги і видалити щілини), то кожну дошку потрібно помітити з виворітного боку, щоб укласти підлогу в тому ж порядку.Старі цвяхи потрібно видалити.

 
   
 • Очищення підстави від сміття
 •  
 

Після виконання демонтажних робіт можна приступати до створення нового підлогового покриття: укладанні лаг і дощок.Непоганим варіантом буде ізоляція залізобетонної основи від основного підлогового покриття за допомогою наливної підлоги, що складається з цементно-піщаної суміші.

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: