Ремонт ванної та кухні в хрущовці

Дизайн ванной комнаты в `хрущевке`Високі стелі, велика площа приміщення і вільне планування - сьогодні це все сприймається як само собою зрозуміле в справжній сучасній квартирі.Новобудови продовжують нас приємно дивувати своїм, з кожним роком зростаючим, рівнем комфорту і красою архітектури.Але ж не так давно у нас масово будували панельні трьох-і п'ятиповерхові будинки, які люди прозвали «хрущовками».

 

Зводилися хрущовки для того, щоб вирішити проблему тотальної нестачі житла, що існувала в ті часи.Відмінною рисою квартир в таких будинках був низька стеля (висота всього 2, 5 метра) і малий метраж кімнат.І хоча хрущовки вважалися тимчасовим житлом, тому що їх термін експлуатації розрахований всього на 25 років, але тисячі людей досі продовжують жити в них і донині.Особливо це стосується молодих сімей, які купують квартири на вторинному ринку житла в хрущовках зважаючи на свої обмежених фінансових можливостей.Звичайно ж, нові власники таких квартир хочуть облаштувати своє житло максимально по сучасним тенденціям дизайну інтер'єру.І якщо раніше ділився порадами з приводу дизайну вітальні в 'хрущовці' і кухні в 'хрущовці', то в цій статті мова піде про ванній кімнаті.

 

Отже, що ми маємо? Ванна кімната в хрущовці має суміщений санвузол і займає площу всього 4 квадратних метри.Щоб зробити з такої маленької кімнатки повноцінне зручне і просторе приміщення, необхідний неабиякий досвід і знання професійного дизайнера.Адже рівень життя людей за цей час кардинально помінявся, а коли зводилися ці будинки, то будівельники не розраховували на те, що у ванній кімнаті в хрущовці буде знаходитися ще пральна машинка та інша необхідна в сучасній повсякденному житті техніка.

 

Дизайн ванної кімнати в хрущовці.

 

Перш ніж перейти до безпосереднього ремонту, спочатку вам необхідно за допомогою дизайнера ретельно продумати дизайн проект кімнати.Максимальна економія простору - це має стати основною концепцією вашого проекту.

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Пермітіна, Ленінський район - NGS.NOVOSTI
.. Hruŝevka, економічний клас, еліта. Номери. 1 2 3 4 5 6 +. одиниць. Місто. Виберіть місто. Площа. Вул. Додати в. домініон Загальна площа, кв.м. -. Ціна, тис. руб. край. -. Планування. не важно, ізольований, Інша, вільний, smežnaâ, smežno-ізольовані.З іпотечного фото.

Похожие страницы: