Сітка захисна

Активне будівництво та реконструкція будівель в умовах міста із щільною забудовою, а так само проведення будівельних робіт на висоті вимагає забезпечення безпеки. З цією метою і були придумані захисно вловлюють сітки. Зараз можна спостерігати будівлі під будівельними лісами оповиті зеленої павутиною так ось це, і є та сама уловлює сітка.


Її основне призначення вловлювати падаючі предмети з висоти споруджуваних будинків, а так само вловлювати людей падаючих в результаті нещасних випадків на виробництві. Вони встановлюються, починаючи з висоти 2 поверху по всьому периметру будинків переважно так, де є жваві ділянки місцевості чи скупчення автотранспорту. Як правило, сітки монтуються в кілька рівнів з інтервалом по висоті до 10 метрів. Ще одне застосування сіток - захист від падіння снігового покриву і бурульок при відлиги.

Конструкція

Сітка захисна виглядає як кронштейн з металу, який кріпиться в залежності від необхідності на одну або декілька опор, де уловлює сітка протягнута між кронштейнами. При її виготовленні використовується нитка з поліамідного (ще звані капроном) волокна або поліетиленові волокна. Підготовлене полотно сідає на сплетені шнури з такого ж матеріалу або на канати і кручені мотузки, але вже комбінованого складу (сталі і поліпропілену).

Види захисних улавливающих сіток

• Поліпропіленова безузловая
• Полиамидная вузлова
• Полиамидная вузлова (Європа)
• Поліпропіленова без вузлова (Європа)
• Огороджувальних поліпропіленова
• Фасадна сітка з високоміцного поліетилену

Поліпропіленова безузловая

Її призначення уловлювання будівельного сміття, інструментів і робітників. Ці захисні сітки для будівництва відповідають Європейському стандарту EN 1263-1. Має два складання з фракцією осередку 100 х 100 мм при товщині нитки в 5 мм, а несуча зверху сітка розміром 1.5 х 1.5 мм при товщині мононитки в 0.25 мм. За допомогою машинного оверлока по їх периметру кріпляться поліпропіленові канати товщиною 6 мм. Потім обидві сітки сідають на несучий 15 міліметровий канат. Стандартна гарантія становить 4 роки.

Полиамидная вузлова

Її призначення аналогічно попередньої, але вона захищає крім будівельників і перехожих під нею. Робиться з рибальської діли осередком в 20 х20 мм з крученої поліамідної ниткою 2 мм. По периметру монтується поліамідний канат товщиною в 8 мм. Термін гарантії порівняно малий - один рік.

.

Похожие страницы: