Утеплення горища


Пінополіуретан
Сучасний утеплювач, до складу якого входять рідкі газонаповнені пластмаси. Може використовуватися для перекриттів виконаних з будь-якого матеріалу. При нанесенні пінополіуретану не потрібний пристрій додаткової пароізоляції.
Недоліком є його висока вартість і використання спеціального обладнання. Тому, щоб самостійно утеплити горище пінополіуретаном, треба буде обзавестися апаратом для його розпилення. А краще запросити фахівців, які виконають утеплення за всіма правилами за кілька годин.
Пінополістирол


Часто плутають з пінопластом, але це різні матеріали хоча до їх складу входить полістирол. На відміну від пінопласту, пінополістирол володіє більш високою міцністю.
Полімерні гранули розплавляють і вспенивают, після чого піддають їх спеціальній термічній обробці. При застиганні виходять легкі і щільні плити.
Утеплення горищного перекриття пінополістиролом здійснюється за таким же принципом, що і теплоізоляція пінопластом - плити укладаються на перекриття в заздалегідь підготовлену обрешітку.
Тирса
Старий і перевірений часом утеплювач для горищного перекриття - деревна тирса. Для збільшення терміну служби тирси, їх потрібно підготувати. На 10 відер тирси потрібно додати: 1 відро цементу; 1 відро вапна; 10 відер води з розчиненим у ній антисептичним засобом (мило, борна кислота, мідний купорос і т.п.)
Помилки при утепленні горищних перекриттів
Нижче наведу кілька типових помилок, який більшість людей допускає при утепленні горищного перекриття в будинку.
Найбільша помилка - бажання заощадити на утеплювачі. Утеплюючи стіни шаром утеплювача в 150 мм мінеральної вати, на стелю кладуть максимум 100 мм.
Запам'ятайте !!! Горищне перекриття потрібно утеплювати в 1,5 рази краще стін і в 1,2 рази краще статі.

Похожие страницы: